Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан Терано 2.7тд/тди (95-98г.), Honda Cr-v 2.0 99г. или Land rover Freelande 1.8 99

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нисан Терано 2.7тд/тди (95-98г.), Honda Cr-v 2.0 99г. или Land rover Freelande 1.8 99

    Здравейте, реших вече да сменя стария и верен Трупер 2.8 тд 88г. с нещо по ново и по комфортно. За това Ви моля дайте ми съвет какво да си взема. За сега съм се спрял на тези три марки т.к. парите с които разполагам горе-долу ще стигнат за тях. Като основното, което търся е возия,икономия на гориво,части и като пари и като по-лесно намиране, на последно място ще сложа офроуд качествата т.к. по рядко ще го ползвам за това. Благодаря Ви !!!

  • #2
    От: Нисан Терано 2.7тд/тди (95-98г.), Honda Cr-v 2.0 99г. или Land rover Freelande 1.

    Лично аз от посочените модели и марки съм за Нисана. Корава машинка си е. Другите минават за СУВ-чета. Но аз имам малко изкривена представа. Предпочитам повечето желязо...
    Land Rover Defender 110SW 300tdi

    Коментар


    • #3
      От: Нисан Терано 2.7тд/тди (95-98г.), Honda Cr-v 2.0 99г. или Land rover Freelande 1.

      +1 за Нисана.
      Другите може да ги замениш с лека кола. Ако ще е СУВ по-добре Трибека.
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар


      • #4
        От: Нисан Терано 2.7тд/тди (95-98г.), Honda Cr-v 2.0 99г. или Land rover Freelande 1.

        Аз сам за Хонда, пристрастен сам, това ми е четвърта, най- икономична е от гореизброените, цени за части не знам, никога не сам купувал(освен за обслужване) а и каза, че няма да я караш в тежък офроад.

        Коментар


        • #5
          От: Нисан Терано 2.7тд/тди (95-98г.), Honda Cr-v 2.0 99г. или Land rover Freelande 1.

          още един +1 за Нисана.
          ако търсиш джип.......това е! карал съм хонда хрв ама не ми допадна.

          П.П. Качваш се и подкарваш и двете, която ти легне на сърце тя е!!!
          VW Touareg R5 2005
          Ford Ranger 2.5 Double Cab 2005 Х 2 PC
          Ford Everest 2,5 2006
          Крис

          Коментар


          • #6
            От: Нисан Терано 2.7тд/тди (95-98г.), Honda Cr-v 2.0 99г. или Land rover Freelande 1.

            +1 за Нисана.Имах такъв,2.7тди(125к.с) много добър мотор,пъргав и икономичен.Ако се спреш на такъв ,гледай рамата,много гният.Аз на такава попаднах.....

            Коментар


            • #7
              От: Нисан Терано 2.7тд/тди (95-98г.), Honda Cr-v 2.0 99г. или Land rover Freelande 1.

              +1 за Nissan ,

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X