Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фронтера или какъв 4х4 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фронтера или какъв 4х4 ?

    Здравейте , в англия съм и гледам разни ефтини джипки в ебея и траидера , като цена ми харесва Фронтера къса база с 2000кб бензинов мотор, живея тук и не ми се иска да пръскам много пари за нещо което ще го карам 2-3-4 пъти в годината за по 1 седмица , през другото време да седи в гаража и баща ми ако падне сняг да отиде до магазина ...
    За какво ще го позвам ? Ами едва ли ще тръгна да правя оффрод освен влизане в някоя нива примерно , ще го позвам да си тегля мотоделтапланера тук и там из България ( той тежи около 200кг с колесара ) сега го тегля с Поло 1.9 дизел атмосферен и се справя добре ОБАЧЕ купих една каравана тук в англия ,няма да я докарвам със фронтерата която мисля да купя понеже тя нея си не може да носи каму ли каравана от 750кг по румънските баири ще я закача на един бус да ми я докара...но ще трябва да я тегля из България примерно Пловдив до морето за няколко дни ...теглил съм с полото каравана но доста се мъчи ,на магистралата върви с 80-90 на 4та и се усеща че му е тежко...
    И също по българския закон с Б категория до колко кг мога да тегля?
    Карам с англииска книжка в България
    Та за това пускам тая тема за малко съвет и мнения от вас
    Евтина фронтера или да си тегля караваната с полото
    Mitsubishi Delica Space Gear Exeed 2.8 auto, Super Select 4x4 96г Japan import

  • #2
    От: Фронтера или какъв 4х4 ?

    За 3-4 пъти в годината при малко сняг и за теглене не ти трябва нито джип нито 4по4 . Едно старо , мощно комби с подходящи гуми ще ти свърши чудесна работа .
    Примерно омега 2.5 , пасат вр6 и т.н.
    [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

    Коментар


    • #3
      От: Фронтера или какъв 4х4 ?

      Първоначално публикуван от iansto Преглед на мнение
      За 3-4 пъти в годината при малко сняг и за теглене не ти трябва нито джип нито 4по4 . Едно старо , мощно комби с подходящи гуми ще ти свърши чудесна работа .
      Примерно омега 2.5 , пасат вр6 и т.н.
      Точмо зимата тая Омега с нейното задно каква работа ще върши не е истина...Огледай се за Фронтера 2.8 дизел, идеална работа ще ти свърши и за теглене и за всичко.
      Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

      Коментар


      • #4
        От: Фронтера или какъв 4х4 ?

        Ще ги поровя фронтерите ама не помня да съм срещал 2.8 ....ами другите модели нискобюджетни джипки ? примерно Киа или терано (маверик) ???
        Mitsubishi Delica Space Gear Exeed 2.8 auto, Super Select 4x4 96г Japan import

        Коментар


        • #5
          От: Фронтера или какъв 4х4 ?

          Ще ти върши работа какво да е с мотор 130-150 коня. И с по-малко може ама със зор. А ти каравана и с 300 коня да я теглиш, пак не може да вдигаш над 80-90. Ако ти е мил живота, де ...
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • #6
            От: Фронтера или какъв 4х4 ?

            Субективно впечатление от един опит: Фронтерата с тоя мотор едвам себе си вози. За мен би било мъка. Търси нещо с по-голям мотор - фронтера или друго - няма значение.

            ..от друга страна, ако си я пробвал и ти е достатъчна - взимай.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X