Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джипка с брезентов покрив

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Джипка с брезентов покрив

    Здравейте,
    Трябва ми джип или пикап за транспорт на матеряли и забежки извън пътя.
    Бюджет 6-7000лева. запредпочитане със сваляем покрив на задната част /за по-обемни товари/ и теглич. Няма да я ползвам ежедневно, но пък трябва да мога да минавам и по 200-300км.
    Чакам предложения и идей.
    Благодаря Ви предварително!!!

  • #2
    От: Джипка с брезентов покрив

    За сега нямам отговори, та за това правя пояснение.
    Нямам представа кои модели са със сваляем покрив или цяла задна част, а може и над цялото купе. Карал съм единствено УАЗ по комунистическо , а тогава бях ученик и тойота 4 рънер служебна, но по асвалт и то малко.
    Та за това ще съм благодарен да ме ориентирате какво да търся, че нямам представа, а и почти всичко по-ново което виждам /след 98/ е с твърд покрив.

    Коментар


    • #3
      От: Джипка с брезентов покрив

      Патрул 160/260 и ТЛК 73, като патрула в тези модификации си е чист камион
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: Джипка с брезентов покрив

        Mercedes G PUCH .

        Коментар


        • #5
          От: Джипка с брезентов покрив

          Благодаря за отговорите!
          Леката кола ми е нисан и съм супер доволен, а Mercedes G PUCH има охранителната фирма в работата. Супер е , но откакто се ровя по сайтовете за автомобили /около 6 месеца/ не съм виждал да се продава.

          Коментар


          • #6
            От: Джипка с брезентов покрив

            В мобилето се продават 3 зелени с брезент Mercedes G PUCH, бензин автоматик.

            Коментар


            • #7
              От: Джипка с брезентов покрив

              Mercedes G PUCH -страшни са ама цената..!
              При положение, че имам още две години да изплащам и Нотчето.
              Можеби се питате защо ми е джип тогава? - краста, а и сега имам някаква възможност. Имам трактор Т40 и пежо 306 разкарвам ги /ако успея/ и взимам нещо за товарно магаре и емоции.
              Отплеснах се. Друг вариант има ли? Че засега само Нисана горе-долу ми е по възможностите. А и няма да карам най-екстремния offroad, по-скоро черни /доста разбити пътища/, поляни и т.н.

              Коментар


              • #8
                От: Джипка с брезентов покрив

                Забравих, предпочитам да е дизел заради по-големият и по-твърд като характеристика въртящ момент, че и ремарке ще тегли.
                Последно редактирано от muv; 02-11-10, 20:30.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X