Обява

Свий
Няма добавени обяви.

мнение за Grand Cherokee

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • мнение за Grand Cherokee

    джипката която ми предлагат е доста оферта всичко е както трябва гуми,двигател,салон но имам малко колебание всеки ми казва ,че двигателите 3.1 са много калпави ,вашето мнение какво е ?и другото ми колебание ,че е автоматик?
    Последно редактирано от nikolayned; 17-10-10, 23:20.

  • #2
    От: мнение за Grand Cherokee

    Мнения в раздела за джип има мноого. Прочетете и ще намерите вярната машина.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      От: мнение за Grand Cherokee

      Първоначално публикуван от nikolayned Преглед на мнение
      джипката която ми предлагат е доста оферта всичко е както трябва гуми,двигател,салон но имам малко колебание всеки ми казва ,че двигателите 3.1 са много калпави ,вашето мнение какво е ?и другото ми колебание ,че е автоматик?
      Калпави , калпави колко да са калпави?
      Не са по-калпави от 2,7 /мерцедесовия/ или от други марки мотори: БМВ 2,5/слага се на Рейнджа/или изключително-здравите мотори на Тойота / и те пукат глави/. и т.н.
      Всичко зависи от конкретния екземпляр , как е експлоатиран и поддържан!
      По въпрса за автоматика - това е по-скоро голям плюс , отколкото минус - отвсякъде погледнато.
      Късмет с избора.
      ________________________________________________________________________________________
      Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
      HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

      Коментар


      • #4
        От: мнение за Grand Cherokee

        Здравейте,

        ще използвам темата на колегата..
        насочил съм се към ZJ модела, доколкото видях големи разлики в оборудване и екстри между Лимитед и Ларедо няма (quadra-trac доста трудно се намира, а пък и не е наложително..)
        изчетох доста по форума (и на други места) и се отказах от 2.5 италианския дизел
        оставаt бензиновите - редови 6-так или 5.2 v8. Хората с газов инжекцион са доволни (не разбрах какъв е проблема с евтиния газ.инжекцион?)

        имам 2 въпроса -
        как да проверя дали е австрийска сглобка или американска (и има ли проблем ако не е американска)?
        има ли по-специални места за оглед при покупка (за евентуална ръжда, теч и т.н)?

        Поздрави

        Коментар


        • #5
          От: мнение за Grand Cherokee

          Първоначално публикуван от DYNACORD Преглед на мнение
          имам 2 въпроса -
          как да проверя дали е австрийска сглобка или американска (и има ли проблем ако не е американска)?
          има ли по-специални места за оглед при покупка (за евентуална ръжда, теч и т.н)?

          Поздрави
          Взимаш му VIN-а и го проверяваш напр. тук: http://www.jeep.auto.ru/VIN/vin_decoder.htm
          ще излезне и заводът, където е сглобяван
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #6
            От: мнение за Grand Cherokee

            на американците километража е в мили

            Ларедото /като моето/ е с по малко екстри.... и е с плюшен салон
            quadra-trac на ZJ трудно ще намериш
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X