Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помогнете ми да избера, джипа за голямо семейство

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помогнете ми да избера, джипа за голямо семейство

    Помогнете ми да избера, джипа за голямо семейство.
    Братушките Здравейте, съжалявам да кажа, че лошо писане на български език, ние сме едно семейство от Русия, се преместили да живеят в България, ние обичаме вашата страна. Но аз съм все още лошо писане на български език, но се опитвам и учи( и всичко разбирам на български). Помогнете ни да изберете джипа. Интересувате ли се е мнението на българските потребители джипове, докато пътуваме към България. Няколко въпроса
    1. какви Джипове се счита за най-сигурни при работа?
    2. на която най-евтините джипове части. Машината няма да взема нови и ремонт 100% ще бъде (искам да купя джип до 11 000 лева)
    3. нужда от джип, в който можете да превключите на моста (или каквото и да се нарича на български? привод?, които ще бъдат на две а когато трябва четири колела
    4. Искам да дизел, за да спестя гориво
    5. Кутията не е автоматично, така че ние имаме каравана и машината не препоръчва транспортиране на каравани
    6. места, най-малко 5 (най-добре 7, ние често идват гости)
    7. аз искам малок разход на гориво, за предпочитане не след повече от 8 литра от вън града, двигателят е от 1,8 до 2,5
    8. кормило само от ляво
    Машина използване предимно в град (сега имаме минибус), но всеки уикенд да отидем да пътуват до България, и на пътищата в България, с изключение на магистралата, за съжаление, не много по-добре, отколкото в Русия. През лятото може да пътува с каравана, друг път искам да включват семейството на Offroad. Особено това ще зарадва децата ми, аз имам три момчета.
    Ако някой може да посъветва какво е дал собствения си опит, на българския пазар на резервни части и сервиз. Ще бъда много благодарен за помощта.
    Четох много за форум си за различните автомобили, но никога не е бил в състояние да изберете най-подходящия. Всички добри, но аз искам най-доброто за моите изисквания
    ще науча вашият език, аз съм вече ученик

  • #2
    От: Помогнете ми да избера, джипа за голямо семейство

    Първоначално публикуван от Руся Преглед на мнение
    ...1. какви Джипове се счита за най-сигурни при работа?
    Трудно е да се посочи 1 марка или модел, особено, когато става въпрос за употребявана кола.

    Първоначално публикуван от Руся Преглед на мнение
    2. на която най-евтините джипове части. Машината няма да взема нови и ремонт 100% ще бъде (искам да купя джип до 11 000 лева)
    Вероятно сред най-евтините части са тези на УАЗ, който обаче няма да върши работа като семейна кола.
    Не са особено скъпи частите на корейските джипове. За голямо семейство може да върши работа примерно Хюндай Галопер, който е с доста просторно купе.
    Като цена спокойно ще влезе в лимита и ще остане за първоначално обслужване и евентуални ремонти. Фабрично има вариант с 2 допълнителни седалки, с което местата стават 7, но тогава не остава място за багаж, а и седалките не са особено подходящи за по-дълги пътувания.

    Първоначално публикуван от Руся Преглед на мнение
    ... 7. аз искам малок разход на гориво, за предпочитане не след повече от 8 литра от вън града, двигателят е от 1,8 до 2,5 ...
    Ако търсиш нисък разход на гориво - не си купувай джип! За да возиш голямо семейство и да теглиш каравана ти трябва по-голяма машина, при която 8 л/100 - трудна работа. 9-10 - по-реално. Но това е на дълъг път, със спокойно каране. Каране в града, на къси разстояния - поне 12 или повече.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      От: Помогнете ми да избера, джипа за голямо семейство

      Госпожата търси Корандо
      -4х4 бавни, бързи
      -ръчни скорости
      -голямо купе
      -евтини части
      -8 извънградско , до 9 градско
      -дизел
      Тромавичък е верно, набира бавно, но за дама това е плюс.
      Като външност надали има друг джип, който да му съперничи.

      Коментар


      • #4
        От: Помогнете ми да избера, джипа за голямо семейство

        Първоначално публикуван от Руся Преглед на мнение
        ... 2. на която най-евтините джипове части. Машината няма да взема нови и ремонт 100% ще бъде (искам да купя джип до 11 000 лева)...
        Здравейте и добре дошли в offroad-bulgaria.com!
        По точка 2 в България последователността е:
        1. Уаз и Нива
        2. Land Rover

        Спрямо всички ваши изисквания, с изключение на точка 3 смятам, че най-точен избор е Land Rover Discovery 1 - 2.5tdi.

        Успех в избора!

        Коментар


        • #5
          От: Помогнете ми да избера, джипа за голямо семейство

          Първоначално публикуван от Руся Преглед на мнение
          6. места, най-малко 5 (най-добре 7, ние често идват гости)
          Land Rover Defender.
          Only after the last tree has been cut down,
          Only after the last river has been poisoned,
          Only after the last fish has been caught,
          Only then will you find that money cannot be eaten.

          Коментар


          • #6
            От: Помогнете ми да избера, джипа за голямо семейство

            Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
            Land Rover Defender.
            ...за семейна кола??? Това някакъв майтап ли е?

            Аз лично мисля че Яро уцели десятката.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Помогнете ми да избера, джипа за голямо семейство

              Hyundai Galoper-благодаря, интересно предложение, аз съм за него и си помислих, трябва да види. И тъй като той е с резервни части и сервиз. Сега отиваме на Espeys Рено, които биха изменили колан, трябва да превъртите през целия двигател и много скъпи части. като в надпреварата Mercedes, а не на семейството миниван
              ще науча вашият език, аз съм вече ученик

              Коментар


              • #8
                От: Помогнете ми да избера, джипа за голямо семейство

                Първоначално публикуван от Руся Преглед на мнение
                Hyundai Galoper-благодаря, интересно предложение, аз съм за него и си помислих, трябва да види. ...
                Това също е добро предложение

                Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                ... Спрямо всички ваши изисквания, с изключение на точка 3 смятам, че най-точен избор е Land Rover Discovery 1 - 2.5tdi.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #9
                  От: Помогнете ми да избера, джипа за голямо семейство

                  Първоначално публикуван от Руся Преглед на мнение
                  Помогнете ми да избера, джипа за голямо семейство.
                  Братушките Здравейте, съжалявам да кажа, че лошо писане на български език, ние сме едно семейство от Русия, се преместили да живеят в България, ние обичаме вашата страна. Но аз съм все още лошо писане на български език, но се опитвам и учи( и всичко разбирам на български). Помогнете ни да изберете джипа. Интересувате ли се е мнението на българските потребители джипове, докато пътуваме към България. Няколко въпроса
                  1. какви Джипове се счита за най-сигурни при работа?
                  2. на която най-евтините джипове части. Машината няма да взема нови и ремонт 100% ще бъде (искам да купя джип до 11 000 лева)
                  3. нужда от джип, в който можете да превключите на моста (или каквото и да се нарича на български? привод?, които ще бъдат на две а когато трябва четири колела
                  4. Искам да дизел, за да спестя гориво
                  5. Кутията не е автоматично, така че ние имаме каравана и машината не препоръчва транспортиране на каравани
                  6. места, най-малко 5 (най-добре 7, ние често идват гости)
                  7. аз искам малок разход на гориво, за предпочитане не след повече от 8 литра от вън града, двигателят е от 1,8 до 2,5
                  8. кормило само от ляво
                  Машина използване предимно в град (сега имаме минибус), но всеки уикенд да отидем да пътуват до България, и на пътищата в България, с изключение на магистралата, за съжаление, не много по-добре, отколкото в Русия. През лятото може да пътува с каравана, друг път искам да включват семейството на Offroad. Особено това ще зарадва децата ми, аз имам три момчета.
                  Ако някой може да посъветва какво е дал собствения си опит, на българския пазар на резервни части и сервиз. Ще бъда много благодарен за помощта.
                  Четох много за форум си за различните автомобили, но никога не е бил в състояние да изберете най-подходящия. Всички добри, но аз искам най-доброто за моите изисквания
                  Добре дошла.
                  Моето мнение е,да потърсиш Хонда-цр-в.Успех.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0041[1].jpg
Прегледи:3
Размер:189.6 КБ
ID:5218570
                  0осем9осем7шест0осем7едно
                  Миро

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X