Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за мнения Дефендър TD5 2002

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за мнения Дефендър TD5 2002

    ...
    Здравейте как ви се вижда този джип като ежедневна кола в софия и за планински екскурзии на вилата ?
    Трудно ли се кара и много ли харчи нафта?
    Собственика казва че харчи градско 10л. на 100км. което ме съмнява .
    Последно редактирано от Ясен; 05-10-10, 19:08. Причина: непозволен линк

  • #2
    От: Моля за мнения Дефендър TD5 2002

    Добре би било, преди да поискате мнение, да прочетете поне веднъж правилата, които сте се съгласили да спазвте, регистрирайки се в този форум!
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #3
      От: Моля за мнения Дефендър TD5 2002

      10 градско даже и по малко от 10 в гората с хубави гуми няма стигане 140 не са му проблем единственият проблем е че е малко твърд саединителя но на втория ден ще му свикнеш

      Коментар


      • #4
        пич, аз съм работил в Мото-пфое 1 г и се накарах на Ровери.
        Специялно за дифендър, ще ти кажа че е ужасен за каране. седалката е малка и тясна и е залепена до вратата. волана направо е залепен до вратата. друса..
        Дифендърът е бойна машина за супер оффроуд, не е кола за всеки ден. ако ръгнеш за морето с него, ще трябва да преспиваш в Търново за почивка

        само да споделя един дефект, който ремонтираха колегите по един дифендър с ТД5 мотор.
        За пръв път в житейския си опит на механик видях, дупчица в ЦИЛИНДЪРА, към водната риза. НЕговорим за издухала гарнитура, а за свръх миниатюрен пробив към водната риза, който едва се забелязваше. Според сервизния механик Вътко (доктора), преподавател в техническия университет(преподавал ми и на мен), е фабричен дефект, шупла (мехурче), при отливката на бока, която той виждал на 2ри такъв мотор.
        Само споделям видяното!!

        иначе са яки двигатели!
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 12-11-10, 19:55.

        Коментар


        • #5
          От: Моля за мнения Дефендър TD5 2002

          Да наистина. Особенно ако си свикнал на S класа. Аз 10 години карах серий като ежедневна кола, а от 1 година съм с Дифендър. Жив съм. Наистина, за дълго пътуване е малко неудобен, ама с 1-2 спирки за по кафенце всичко е наред.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X