Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за покупка на джип с десен волан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за покупка на джип с десен волан

    Проблема е следния - прибирам се от Англия и трябв да си взема кола/джип с която да пътувам и след това да го продам в България без каквато и да е наддценка. Въпроса м ие да ме посъветвате, какво ще е най-рентабилно да взема, което да мога да продам без да го мотам с месеци в България. Знам, че по принцип цените са условни, но ще се радвам ако ми напишете ориентировъчни цени за джип в прилично състояние, на около 100 000 мили за следните модели, на които съм се спрял, както и ако може още нещо да предложите:

    Mistubishi Shogun къса/дълга база, бензин/дизел
    Honda C-RV бензин/дизел
    Suzuki Vitara
    Land Rover Freelander
    ....

  • #2
    От: Помощ за покупка на джип с десен волан

    Логиката е по-евтиния да замине по-бързо. Хората с пари(кеш) са малко. А най-рентабилно е да вземеш нещо което наистина тук ще е евтино и тогава имаш някаква причина да смяташ че бързо ще се разделиш с него. Ако продаваш Паджерото за 2000лв веднага ще замине. Ако искаш на Хондата 6000лв може и да не я продадеш. Всичко зависи колко евтино ще го вземеш от там???

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за покупка на джип с десен волан

      От тези марки които ти си избрал,има внесени много,особенно Паджеро и Витара,затова сам си направи сметката,ако тук го обявиш на цена 1000 паунда ще замине бързо,ама като знам там по колко са + гориво,ферибот,застраховка и тн. май няма да се върже на тази цена.Успех!

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за покупка на джип с десен волан

        Нещо такова ще търся за около 1000-1300 паунда, за да може като сложа пътя да го обявя за около 3000 - Road Tax-a и застраховката не мисля да ги слагам в цента, т.к. ще го карам тук няколко месеца. Например нещо такова с десен волан какви пари върви в България
        http://www.autotrader.co.uk/classifi...52pr?logcode=p
        и ако го обявя за около 3600 лв, рентабилно ли ще е на пазара?

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за покупка на джип с десен волан

          Като имаш в предвид,че и след задължителния нашенски пазарлък дилъра ще ти направи 10-15 % отстъпка,пътните такси са до ноември,тях ги спестяваш ако се върнеш до тогава на тази цена която си решил да я обявиш мисля,че трябва да я продадеш бързо тук.Хондата е хубава.Успех!

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за покупка на джип с десен волан

            Май пазарът тук се понасити с "обратни" та не знам.... Фрий-то доколкото знам най-лесно се обръща, ама колко се харчат, пак нямам идея. Според мен Митсубишито или Витарата биха се продали най-бързо, още повече, че иде зима и малко ще се повиши интересът към джиповете....
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #7
              От: Помощ за покупка на джип с десен волан

              Аз по принцип имам къса база дизел Shogun в България и май нея ще продам а ще си взема един CR-V 2001 за мен да си го карам, т.к. Shogun-а така или наче не го ползвам по предназначение и като се прибирам го карам предимно градско и ми идва малко множко разхода

              Коментар


              • #8
                От: Помощ за покупка на джип с десен волан

                за Хондата ако не слагаш надценка мисля че около 3000 е нормалната цена. Аз ако ги имах в кеш бих ги дал веднага.

                Коментар


                • #9
                  От: Помощ за покупка на джип с десен волан

                  прати един мейл със снимки на това което ще докараш ,по принцип си търся джип с десен волан хубав и на нормална цена 3000-4000лв iordanoff@abv.bg

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помощ за покупка на джип с десен волан

                    Пусни един майл и на мен polinoma@mail.bg. Благодаря!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Помощ за покупка на джип с десен волан

                      ЕДин приятел си докара от Англия Ланд Ровър Дискавъри 3 за 3000 паунда.По старите са още по евтини.Аз лично бих те посъветвал да си вземеш едно Диско от там.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Помощ за покупка на джип с десен волан

                        Пусни един майл и на мен valistef@krstarica.com. Благодаря!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Помощ за покупка на джип с десен волан

                          Колега и аз търся джип Pajero V6 късо с десен волан хубав и на нормална цена 3000-4500лв ако има нещо о тоя род.
                          Прати инфо на kosio7808@abv.bg ако нете затруднява.
                          Константин Вълчанов.0888313247

                          Коментар


                          • #14
                            От: Помощ за покупка на джип с десен волан

                            Запомни от мен ! ! ! Винаги си на загуба . Поне ако нямаш бол свободно време да обикаляш адресите в Лондон и да хванеш на зор някоя печка или пакистанец. Не зная колко си на ясно ,но нали знаеш точно в град като Лондон кой продава и как се купува. Дано имаш късмет,но след последното ми влизане в ,,Auto Trader,, видях само таралясници и високи цени. .....Поне до 2500 лири.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Помощ за покупка на джип с десен волан

                              Първоначално публикуван от ZARABOY Преглед на мнение
                              Проблема е следния - прибирам се от Англия и трябв да си взема кола/джип с която да пътувам и след това да го продам в България без каквато и да е наддценка. Въпроса м ие да ме посъветвате, какво ще е най-рентабилно да взема, което да мога да продам без да го мотам с месеци в България. Знам, че по принцип цените са условни, но ще се радвам ако ми напишете ориентировъчни цени за джип в прилично състояние, на около 100 000 мили за следните модели, на които съм се спрял, както и ако може още нещо да предложите:

                              Mistubishi Shogun къса/дълга база, бензин/дизел
                              Honda C-RV бензин/дизел
                              Suzuki Vitara
                              Land Rover Freelander
                              ....
                              Послушай Димо777. Търси Диско.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X