Обява

Свий
Няма добавени обяви.

помагайте за избора на пикап

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • помагайте за избора на пикап

    здравейте колеги значи колебая се между мицубиши L200 (2.5 тди 2000г. ел стакла и ел огледала) и нисан навара. Кой от двата пикапа ще ми предложите и какви са предимствата и недостатаците. Благодаря предварително цената на мицубишито е 7500лв
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 31-08-10, 22:03. Причина: Линк

  • #2
    От: помагайте за избора на пикап

    Прочети тук:http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=70 . и тук:http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=76 .и може сам да си отговориш.Успех.
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #3
      От: помагайте за избора на пикап

      Не знам само на мен ли, но двигателя на наварата от една от снимките и, поразително прилича на 2.7TDI на терано 2 (от подписа ми), а до колкото знам navara с такъв двигател не се произвежда...
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: помагайте за избора на пикап

        L 200 е по добрия избор

        Коментар


        • #5
          От: помагайте за избора на пикап

          Първоначално публикуван от mxmanol Преглед на мнение
          L 200 е по добрия избор
          Е, да бе обяснил и защо. Аз наблюдения по L200 нямам. Имам само върху Navara, и съответно затова не съм дал мнение.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: помагайте за избора на пикап

            С тези двата си близо до верния отговор,но "десятката" е с друга марка.Не че са лоши,просто има по-добро.

            Коментар


            • #7
              От: помагайте за избора на пикап

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Не знам само на мен ли, но двигателя на наварата от една от снимките и, поразително прилича на 2.7TDI на терано 2 (от подписа ми), а до колкото знам navara с такъв двигател не се произвежда...
              Просто 2.5 и 2.7 дизела поне външно си приличат доста...
              Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

              Коментар


              • #8
                От: помагайте за избора на пикап

                Първоначално публикуван от сиско Преглед на мнение
                С тези двата си близо до верния отговор,но "десятката" е с друга марка.Не че са лоши,просто има по-добро.
                Ако говориш са третата японска марка, има си и плюсове, и минуси. Например преобладаващо слабите като коне двигатели. Трябва нещо по-ново, а то е по-скъпо, и така... Ако въпросното L200 е с 2.5 турбодизела като на паджеро, поне аз бих предпочел наварата, заради поне по параметри по-добре изглеждащия двигател.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: помагайте за избора на пикап

                  За Л200 стават доста части от другите модели на марката.Наварата е по кът с частите не че ги няма но съпоставими с на Митсубишито то е за предпочитане.
                  2.5 мотора идва слабичък особено за пикап.

                  Коментар


                  • #10
                    От: помагайте за избора на пикап

                    Преди време и аз бях пред същата дилема и като фактор в случая се яви по мощния мотор на Навара Д22 спрямо този на Л200, макар че при Л200 има двигател със същите характеристики като този на Наварата - 133коня и 300nM, но е супер рядък.По Наварата, много неща са заменяеми от Патрул и Терано(говорим за окачване и мотори), предполагам при Л200 ситуацията е същата.
                    Общо взето май е все тая какво ще избереш...аз след Наварата взех още 1 Нисан....
                    Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

                    Коментар


                    • #11
                      От: помагайте за избора на пикап

                      ето тава беше изборът

                      Коментар


                      • #12
                        От: помагайте за избора на пикап

                        това е правилния избор L200 не струва пред D22

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X