Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за Land rover Freelander

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за Land rover Freelander

    Здравейте колеги. Имам нужда от съвет, заслужава ли си Land rover Freelander ? Кой мотор е за предпочитане дизел или бензин и колко кубика да бъде, какъв разход дава, окачването как е, предимства и недостатъци като цяло, абе общо взето кой каквито впечатления и информация има да напише два реда, ще съм благодарен. Благодаря ви предварително.

  • #2
    От: Съвет за Land rover Freelander

    Недей си слага таралеж в гащите. По-добре се преориентирай към едно Диско!
    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за Land rover Freelander

      Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
      Недей си слага таралеж в гащите. По-добре се преориентирай към едно Диско!
      Абе за жената ми трябва, и от време на време да дърпам едно малко ремърке.

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за Land rover Freelander

        За предпочитане е дизела, окачването е почти като на лека кола с една идея по-здраво.Разхода е поносим. Слабото място е вискомуфа и след нея раздатка и заден диф.Този възел струва колкото целия фрилендър. Основното му каране е за предпочитане да е по асвалт.Колкото по-малко излиза извън пътя, толкова е по добре.Зимата се държи добре на пътя. Ако случиш на здрав екземпляр, ще си доволен(това всъщност важи за всички марки).Ако си избрал него, прочети малко за симптомите които показва.
        FREELANDER 2000 TDI 1999 г.

        Коментар


        • #5
          От: Съвет за Land rover Freelander

          Благодаряви за помоща, ще се търси друг джип. От прочетеното и получените съвети от майстори и приятели се отказвам от този екземпляр.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X