Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

    А после гледаш Кумчо Вълчо търчи из гората с железни гащи и бие всеки който си носи флекс вместо химикалка в джобчето на ризата ...
    Мда. Изкарахме войната между снаряда и бронята на следващия етаж ..)

    Коментар


    • #17
      До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
      Страх ме е да го кажа, понеже сам съм разсеян. Обаче съвършенния имобилайзер изглежда другояче.
      Значи. Дъсчица 20х20 сантиметра. През нея пирон още 20 сантиметра. При напускане на ТС, се оставя под шофьорската седалка с пирона нагоре. По данни на производителя, надеждността е около 95%, в системите за сигурност по принцип на нищо не се присвояват 100.
      Тази система става особено ефикасна и готина с едно моторче от централно, с дебела игла накрая.... И едно ЦК. Активираш я с ЦК, дава се на контакт - запалвне няма - игла има..... Дезактивираш я със същото ЦК - запалване има - игла няма..... За особо забивчиви може да се върже към дистанционо на алармата. Може да не писука даже. Само да активира/дезактивира моторчето.....

      Незабравими впечатления са гарантирани. За крадци, забивчиви стопане, абе всички. Пълен купон. Има цели вицове с тази система. Пратен гонец за водка с чужда кола, и прочее..
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #18
        До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

        Утре слагам катинар на кардана и ще направа един прекъсвач при идващия ток от акумулатора. Това ми е идеята лесно просто супер евтино
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #19
          До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

          Ти вместо да издаваш тайни, вземи да напишеш писмо до КБ "Звезда". Така и така, нечего звиздеть на свою Звезду, дайте прилични цени за катапултни седалки за апарати система УАЗ. Годишните нужди са примерно ..., в случай на ... се увеличават до ..., по специални заявки могат да достигнат ...
          С уважение, дата, подпис.
          Ще се подпиша

          Коментар


          • #20
            До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

            Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
            Тази система става особено ефикасна и готина с едно моторче от централно, с дебела игла накрая.... И едно ЦК. Активираш я с ЦК, дава се на контакт - запалвне няма - игла има..... Дезактивираш я със същото ЦК - запалване има - игла няма..... За особо забивчиви може да се върже към дистанционо на алармата. Може да не писука даже. Само да активира/дезактивира моторчето.....

            Незабравими впечатления са гарантирани. За крадци, забивчиви стопане, абе всички. Пълен купон. Има цели вицове с тази система. Пратен гонец за водка с чужда кола, и прочее..
            Лошото е, че всеки път като сядам докато чуя, че двигателя работи ще съм "като на тръни".
            Работеща система е автоматичен ароматизатор (от онези, дето се слагат в магазини, офиси и всякакви други помещения на стената), само, че леко "ъпгрейднат".Променят три неща:
            -задействането не е от таймера а е от центаралното, алармата или от обемен датчик.
            -слага се допълнително зъбче при натиснато положение да държи постоянно.
            -сменя се флакона с някой по-сериозен "ароматизатор" от оръжейните магазини.
            Тази системка е алтернатива на газовите патрони с електрическо задействане, че в една стара бангия щяхме да дадем фира като думна по време на път...
            08седемшест5едно513четири

            Коментар


            • #21
              До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

              системата с телефона на мен ще ми струва 0 лв и 1 ден работа
              имам купчина стари но железни телефони
              съмнявам се на някой да не му се търкаля поне 1 стар телефон

              Коментар


              • #22
                До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

                Това е сериозният проблем на всички активни системи против кражба - лъжливото задействане. Трябва да си готов да понесеш това, което колата е склонна да ти причини. Може да го причини на жена ти, децата ти, приятеля, когото пращаш за бира или на човека, който се опитва да те извади от катастрофирала/горяща кола.

                Е, аз съм ОК колата да ми причини непредвиден престой, ръчкане по ел. инсталация, обаждане на приятел и подобни неща. Но да вкара някой невинен в токсикологията/хирургията или по-лошо - моля, да си я крадат.

                Виж, ако аз хвана разбойника, ...
                ...съм твърд привърженик на обществената превенция.

                Коментар


                • #23
                  До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

                  Направете анкета ,колко,откраднати Уаза има за тази година.Тия коли при младите автокрадци ама хич не се котират.В модерното поколение,кола с 3-4 странни ръчки въобще е голяма загадка.А на хората които се занимават с Уаз -каквото и да сложиш ще го запалят .Токова жица от стартера до делкото и накъсо на стартера с отверка и е чао.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

                    Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                    системата с телефона на мен ще ми струва 0 лв и 1 ден работа
                    имам купчина стари но железни телефони
                    съмнявам се на някой да не му се търкаля поне 1 стар телефон
                    Понеже съм бос в електротехниката би ли споделил какво мислиш да правиш, понеже ми звучи интересно?
                    08седемшест5едно513четири

                    Коментар


                    • #25
                      До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

                      Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
                      Понеже съм бос в електротехниката би ли споделил какво мислиш да правиш, понеже ми звучи интересно?
                      Аз правих такова,работеше добре.Тел още стои.Понеже беше постоянно на зарядно,топеше батерията за 2 месеца.Сименс Ц35.6 месеца работи безотказно,накрая си смених стереото,и без да обърна внимание,съм му откачил захранването,после не ми се занимаваше вече.Беше на принципа на задържане на бутон 1(където беше моя номер) с реле ,командвано от ключетата на вратите.Имах си и изведена червена слушалка,за да си затварям като влизам.Релето беше без електроники,защото нямаше начин да се завреш толкова бързо в колата,без тел да набере.Това беше преди 4 години
                      Пипкава работа е да запоиваш по платката
                      Калин Владов,09РСПБЗН

                      Коментар


                      • #26
                        До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

                        Навремето.... 96-та година се бях запалил и патентовах т.н "активно устройство" против кражба ! Бях пуснал и статия в един тогавашен вестник за оръжие.
                        Представляваше газов патрон с електрозапалка в едно много удобно корпусче за бързо слагане и изваждане. Вързваш го към ел.инсталацията. Слизаш от колата, изключваш контакта - слагаш го, влизаш да караш, преди да дадеш контакт, сваляш патрончето... и в джоба.
                        Направих нулева серия, минах изпитания и ..... отидох при тогавашния МВР Министър Николай Добрев /лека му пръст/ за узаконяване и пускане в производство. Каза ми тогава: нито аз, нито който и да е, ще ти разреши узаконяване ! Представи си колко човека, разсеяни, махмурлии, ядосани и т.н ще забравят, че са го сложили.... и първо ще дадат контакт !!!!
                        Така и не го пуснаха в производство !
                        Даже идваха четирима автоджамбази да се интересуват дали е узаконено !
                        При пробите смея да кажа, че ефекта е жесток и ....... траен ! Тапицерията на колата поема от веществото и става за седмица поне неизползваема !
                        Абе млади години !
                        А иначе за УАЗ-а ... той си има ключ маса, просто го сменете на място, което знаете само ВИЕ !!!
                        Последно редактирано от SSt; 15-05-09, 09:38. Причина: допълване

                        Коментар


                        • #27
                          До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

                          и моята система е подобна на колегата калин09 с разликата, че използвам и 1 безжичен звънец за да се изключва и включва системата
                          глезотии

                          Коментар


                          • #28
                            До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

                            Седя си сега и гледам пловдивските новини. Съобщават за открадната уаз 469Б въпросната уазка я знам доста добре подържана седи до гроздовият пазар. Предполагам мнозина я знаят. Та въпросната уазка е задигната вечерта на колесар. Вече почнаха и на уаза да посягат какво времена дойдоха
                            Газ 69 2.4i
                            Густо майна, пътят свърши !!!
                            GSM: О895 7О6О59

                            Коментар


                            • #29
                              До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

                              Първоначално публикуван от Аниматора Преглед на мнение
                              Седя си сега и гледам пловдивските новини. Съобщават за открадната уаз 469Б въпросната уазка я знам доста добре подържана седи до гроздовият пазар. Предполагам мнозина я знаят. Та въпросната уазка е задигната вечерта на колесар. Вече почнаха и на уаза да посягат какво времена дойдоха
                              Из нашия край, колега, отдавна ги крадът.
                              И фургони и джипки "изгоряха" в последните години.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Допълнителна защита против кражба на Уаз 469б

                                Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                                Из нашия край, колега, отдавна ги крадът.
                                И фургони и джипки "изгоряха" в последните години.
                                Ние майтап си правим, но реши ли някой, за УАЗ най-малко могат да го пипнат... Да вдигнат ръка всички с изрядни документи на УАЗките! (аз съм с вдигната ръка )

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X