Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за УАЗ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за УАЗ

    Първоначално публикуван от off_roader Преглед на мнение
    Абе аз знам,че става и с 24 но ми се иска максимално близо до оригинала,а с 421 още по-добре ама няма.Тук имаше един 417 с 421глава но нямах излишни пари за тогава и го изпуснах та ме е яд още ама здраве да е.Та ако има глава 24,417,421,410,402 за продан все стават.
    410 ли ? да нямаш в предвид 414 Слагай смело 24-кова ще имаш повечко мощтност
    Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

    Коментар


    • От: Части за УАЗ

      24д е много добър варянт
      Случайни хора УАЗ не карат

      Коментар


      • От: Части за УАЗ

        В момента съм с 24д мотор ама е на 5000 от основен ремонт и не ми се разколачва да му свалям главата.Та ако има някоя глава давайте,ще се фрезова и без това.А 410 е от 3 литровия мотор на ЗМЗ.А 414 има и с квадратни и с кръгли колектори ама се с по-малки клапаните.
        Случайни хора УАЗ не карат! Радослав Стоилов 0899496832

        Коментар


        • От: Части за УАЗ

          402 e най добрия и достъпния вариянт, 421 незнам какво я хвалите толкова като е с по една пружина и за повече от 10-15тина хиляди хубаво изтезаване трябва да се припасват или сменят клапани, горят като за световно, чат-пат и легла изпадат...
          Случайни хора УАЗ не карат

          Коментар


          • От: Части за УАЗ

            Преден мост от уаз 8/41 със липси,не е цепен по средата на 1800км,има двата ракава дясната свера и полусвера корона пиньон касета 120лв
            0885 297985,мтел-Радо
            0876 556870,виваком като домашен

            Коментар


            • От: Части за УАЗ

              Първоначално публикуван от ilko_o Преглед на мнение
              Привет , наскоро се сдобих с Уаз 469 Б и сега я пристягам.Трябва ми бензинов резервоар ( няма значение ляв или десен) , Също така ме интересува предна лява полуоска къса и дълга ( ако така се наричат) между тях има 5 съчми моите бяха изпадали и ми блокира колелото, наредих ги отново , но е въпрос на време да се случи отново.Ще ме извинявате ако пиша като аматьор , но съм си такъв , сега се уча . А също така се интересувам от Гуми за машината нещо подходящо за 15 цола.
              Имам полуоски и резервоар ако не си си намерил.
              Където не мога пеш продължавам с Уаза.
              Съдействие за закупуване на гуми с отстъпка срещу
              Съдействие на закъсали автомобили

              Коментар


              • От: Части за УАЗ

                Здравейте колеги Издирвам втойката за предното стъкло(челното) за 469 и една настройка за вратите... утре ще проверя коя точно трябва Може да ми пишете на ЛС или на 0892312242 Станислав
                Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                Коментар


                • От: Части за УАЗ

                  Първоначално публикуван от ilko_o
                  Трябва ми цялата дясна полуоска + резервоара .Ако имаш други части кажи.Какво и е състоянието на полуоската.
                  състоянието на полуоската е добро не е са и излизали съчмите като я изкарам ще я завия максимално да се опитам да видя дали ще изкочат съчмите.Преден ресиор имам усилен 9 листов но е увиснал (първите 2 листа) давам го за 40 лв.Имам и чисто нов 8 листов но цената е 80 лв.Изтрий си съобщенията че немога да ти пратя съобщение.
                  Където не мога пеш продължавам с Уаза.
                  Съдействие за закупуване на гуми с отстъпка срещу
                  Съдействие на закъсали автомобили

                  Коментар


                  • От: Части за УАЗ

                    Колеги, имам преден кардан за УАЗ 469 цена 50лв

                    Коментар


                    • От: Части за УАЗ

                      Здравейте колеги!Търся двете "куки" от бронята....Да се надявам да станат, на захващането на нивовите "ушлета"
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар


                      • От: Части за УАЗ

                        Колега ако ти вършат работа имам ги и двете за 20 лв.
                        П.п. "Работата винаги продължава!!!" :P [SIGPIC][/SIGPIC]
                        GSM - 088/8877521

                        Коментар


                        • От: Части за УАЗ

                          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                          [ATTACH=CONFIG]402193[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]402194[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]402195[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]402196[/ATTACH] Продавам УАЗови мостове : преден с дискови спирачки и заден с БТРски блокаж.
                          Ще станат ли на 452 фургон? И все пак някаква цена.
                          Последно редактирано от Жоро Донечки; 28-02-12, 11:48.
                          SUBARU FORESTER 2.0XT '03
                          УАЗ

                          Коментар


                          • От: Части за УАЗ

                            Първоначално публикуван от Biceps Преглед на мнение
                            Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                            [ATTACH=CONFIG]402193[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]402194[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]402195[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]402196[/ATTACH] Продавам УАЗови мостове : преден с дискови спирачки и заден с БТРски блокаж.
                            Ще станат ли на 452 фургон? И все пак някаква цена.
                            Разликата между двата мисля че е само във хебела на главината... при джипа е отдясно а при фургона отляво
                            Последно редактирано от Жоро Донечки; 28-02-12, 11:49.
                            Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                            Коментар


                            • От: Части за УАЗ

                              Имам наличен редукторен мост за УАЗ, ама само преден. така че ако някой има заден може да се разберем кой ще кара редукторен УАЗ.
                              0898503497
                              Последно редактирано от Grigor_Kolev; 05-03-12, 20:05. Причина: тел.

                              Коментар


                              • От: Части за УАЗ

                                колеги трся блок зауаз 2.1. само блока дае моля които имада звне или дапише тел.0879362807.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X