Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за УАЗ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за УАЗ

    От уаз са.На газ 69 са 16 оригинално.
    Където не мога пеш продължавам с Уаза.
    Съдействие за закупуване на гуми с отстъпка срещу
    Съдействие на закъсали автомобили

    Коментар


    • От: Части за УАЗ

      продава се скорости+раздатка за 469 чисто нови 500лв
      0888757785 генчо,Троян

      Коментар


      • От: Части за УАЗ

        Здравейте тарся за уаз 469 рамката за двете предни стъкла,някой ако може да помогне
        моята тотално се разпада
        русе 0898 540 849
        Мартин Димитров
        УАЗ

        Коментар


        • От: Части за УАЗ

          Имам скорости и раздатка от 469.Разделени са скоростите нямат лагер и са с едно счупено зъбно колело

          Коментар


          • От: Части за УАЗ

            Първоначално публикуван от radoslav941 Преглед на мнение
            Имам скорости и раздатка от 469.Разделени са скоростите нямат лагер и са с едно счупено зъбно колело
            Може ли телефон за връзка?
            "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

            Коментар


            • От: Части за УАЗ

              Първоначално публикуван от pan_rt Преглед на мнение
              продава се скорости+раздатка за 469 чисто нови 500лв
              0888757785 генчо,Троян
              за 452 стават ли ?

              Коментар


              • От: Части за УАЗ

                Кутиите са еднакви.Разликата е в капака на скоростите(слагате вашия стария)На джипа лоста е директно нагоре ,а на 452 е с щанги.Същото е и при раздатката.С поздрав Борето

                Коментар


                • От: Части за УАЗ

                  Както планката между кутията и раздарката, трябва да видиш дали не са и от стария или новия модел /синхронизирани 3-4та или с всички синхронизирани/ Вилките и щоците в капаците имат разлика!
                  Случайни хора УАЗ не карат

                  Коментар


                  • От: Части за УАЗ

                    кутията е с 3-4 синхронизирани и верно трябва да смениш капака

                    Коментар


                    • От: Части за УАЗ

                      Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                      Може ли телефон за връзка?
                      0883432392

                      Коментар


                      • От: Части за УАЗ

                        Мой познат търси средната тръба/дебела, по-нов модел/,между вратите за УАЗ 31512/469/.

                        Коментар


                        • От: Части за УАЗ

                          Здравей Тони,едно момче горски ходи до Злокучане да закупи Зил131 и ми каза,че там продавали целия комплект тръби(шпригли) от дебелите(новия модел)за 3151/31512 за 50лв. но е малко далечко.
                          Случайни хора УАЗ не карат! Радослав Стоилов 0899496832

                          Коментар


                          • От: Части за УАЗ

                            Колега някакъв телефон да пуснеш или адрес кадето се намират. Това морга ли е, има ли други частички за уаз ?
                            П.п. "Работата винаги продължава!!!" :P [SIGPIC][/SIGPIC]
                            GSM - 088/8877521

                            Коментар


                            • От: Части за УАЗ

                              Здравей колега,телефон не зная но това е някакъв голям плац където се разфасоват за вторични всякакви военни машини.Моя приятел като е ходил ми разказа за две умопомрачаващи истории:1-та някакъв човек търсил двигател и диференциал за джоган(Зил157),отишли до един на 0000км целия в грес ресорите опаковани и с резака отрязали шасито зад двигателя и ръкавите до прасето с диференциала и му казали готов си бегай да плащаш,2-та моя приятел търсил скорости и раздатка за УАЗ 469,отиват до един в много добро състояние обръщат го с мотокар на едната страна и пак с резака бам скоростите и раздатката отрязани от шасито и на цена от 250лв. си ги донесе!Това село е някъде около Пазарджик,с друго не мога да помогна защото не съм ходил лично,но понякога докарвали и Уаз-и,Зилове(157,131)от военните и ги продавали,моя приятел взе 131 за 6000лв. светящ на нищо колометри направо като от завода.Яд ме е само,че за пари се съсипва страшна военна техника с класи над натовските боклуци!Дано съм бил полезен.
                              Случайни хора УАЗ не карат! Радослав Стоилов 0899496832

                              Коментар


                              • От: Части за УАЗ

                                Първоначално публикуван от Цветан Димов Преглед на мнение
                                Колега някакъв телефон да пуснеш или адрес кадето се намират. Това морга ли е, има ли други частички за уаз ?
                                0897773395- Стойчо
                                Колеги това е човека от с. Злокучене, на мен тука ми е близо и често се снабдявам с части от там.
                                Има за всякаква руска военна техника, лошото е, че части на склад почти не държът всичко се реже и заминава за скрап.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X