Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Късмет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Късмет

    Привет колеги,аз звяра го държим в гараж.Аз му угаждам и той ми се отблагодарява как си знае

    Коментар


    • #17
      От: Късмет

      Първоначално публикуван от em4eto_9180 Преглед на мнение
      Привет колеги,аз звяра го държим в гараж.Аз му угаждам и той ми се отблагодарява как си знае
      Явно тази твоя уазка искаш да я продадеш и сега се опитваш да и вдигнеш цената.Недей ги мъчи колегите с този късмет.
      Диско 300TDI
      Scott Purgatory
      0889 84 6161

      Коментар


      • #18
        От: Късмет

        Не съм си и помислял да я продавам.Знам че има и други като мене но от суеверие само се оплакват.
        Здрава кола продава ли се,обаче не се бях сетил че така се продават повечето коруби във форума

        Коментар


        • #19
          От: Късмет

          Привет колега.Моят УАЗ 469 е произведен 1976г. имам го от 11 год и го карам(не го спирам) лов,разходки,пътувам до село десетина пъти в годината ( 180 км от София).От време на време му правя по някоя екстра и покраи това ,ако маистора установи някаква нередност я отстранява.Сменявам всичко съмнително с ново.Последния тунинг (дискови спирачки от гранд витара)правих преди около 3 год.Сменявам всички масла ,филтри , свещи,мия го основно и гресирам всяка пролет като се затопли времето.Купувам хубави масла.В уаза имам само ключ за гуми ,крик,компресор и ключ 12 . Харчи ми от 15 до 20л. газ в зависимост от гумите.Миналата година през май смених километража в момента е около 11000, така ,че прецени дали го карам .Не съм суеверен.Живея в кв. Левски ,ако искаш звънни да се видим тел 0888 50 13 35.
          0888 50 13 35

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X