Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мостове от Авия на УАЗ 469?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мостове от Авия на УАЗ 469?

    Имам едно питане към знаещите-Мостове от Авия Преслав 4х4-има ли някакъв шанс да се присадят на УАЗ-469 и какво би се получило.дали ще е добре Ако някой знае линк,снимка,схема-каквото и да е нека да го сподели.
    П.П.-Аз няма да слагам на моят УАЗик такива мостове-поне не на този УАЗ който карам в момента-ако си купя някой друг по-натам-може да пробвам при положение че има ефект и може да се сложат такива мостове.
    Последно редактирано от TRAPERA; 24-02-07, 23:22.

  • #2
    Re: Мостове от Авия на УАЗ 469?

    И защо ти е това ЖЕЛЕЗО толкова???

    Иначе съм виждал и мостове от молотовка ама не виждам много смисъл.Незнам на Авията къде и е картера на дифа на предния мост от ляво или от дясно обаче ако е от ляво тогава ще се видиш в приключение.
    Луд умора нема,само се поти!!!

    Коментар


    • #3
      Re: Мостове от Авия на УАЗ 469?

      Не виждам какъв е смисъла в това.Мостовете от Преслав са два пъти по-тежки от уазковите.

      Коментар


      • #4
        Re: Мостове от Авия на УАЗ 469?

        Големи са и на тая рама и тежки. На шасито на Преслава слагаха царевската пластмасова кабина. Казваше се Велики Преслав и трябваше да е трактор. Затриха го като всичко друго.
        Виж в архивите, навремето го бяхме обсъждали.

        Коментар


        • #5
          Re: Мостове от Авия на УАЗ 469?

          Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
          И защо ти е това ЖЕЛЕЗО толкова???

          Иначе съм виждал и мостове от молотовка ама не виждам много смисъл.Незнам на Авията къде и е картера на дифа на предния мост от ляво или от дясно обаче ако е от ляво тогава ще се видиш в приключение.
          На Авията картера на дифа и е от дясната страна-това не е проблем с дифа.Кое смятате че е по-добре-мостове от Авия или от Молотовка-от двата кои са по леки ?Няма да правя (поне не скоро)такова изобретение-просто онзи ден гледах една Авия и се чудех може ли стане-а може би от Молотовка е по-добре.Знам ли

          Коментар


          • #6
            Re: Мостове от Авия на УАЗ 469?

            Нали си виждал 12-15 годишните дебили с увиснали до коленете панталони и четири номера по-големи маратонки? Ей това ще се получи. Микроцефал. Те, както е известно от учебниците още, са идиоти.
            За такъв размер рама - такива мостове. За по-големите мостове - по-голяма рама. Ако очакваш от огромните мостове нещо, непременно ще го получиш. Казва се крива рама от УАЗ. Освен това непрекъснато строшени кардани, нечовешко друсане от огромната неподресорена маса, вечно разбита трансмисия и недостигна мотор.
            Но иначе може разбира се, всичко може ако човек много го иска. Само ще е жалко за парите и работата.

            Коментар


            • #7
              Re: Мостове от Авия на УАЗ 469?

              И аз съм имал подобни мисли преди време. Добре че изчезнаха на време
              http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

              Коментар


              • #8
                Re: Мостове от Авия на УАЗ 469?

                Предполагам, че идеята на тези мостове е огромните камионски гуми.
                Но и двата гореспоменати моста са без блокажи, така че пак вървиме към
                мостове от Виетнамка и т.н. , което вече е правено у нас.
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • #9
                  Re: Мостове от Авия на УАЗ 469?

                  оел колко съм го мислил смятал , рисувал имам такива 4 моста 2 раздатки 3 скорости
                  добре че како каза Yordan Kolev ми изхвръгна от главата
                  "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Мостове от Авия на УАЗ 469?

                    Първоначално публикуван от Камен Калчев Преглед на мнение
                    имам такива 4 моста 2 раздатки 3 скорости
                    добре че како каза Yordan Kolev ми изхвръгна от главата
                    Хайде да ги спазариме Искаш ли?

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Мостове от Авия на УАЗ 469?

                      имам доста чавдарчета в движение и стоят резервнни.
                      "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Мостове от Авия на УАЗ 469?

                        Първоначално публикуван от Камен Калчев Преглед на мнение
                        имам доста чавдарчета в движение и стоят резервнни.
                        Да спазариме едно Чавдарче тогава ако е от тези с двойното

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Мостове от Авия на УАЗ 469?

                          всички работят
                          "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Мостове от Авия на УАЗ 469?

                            Ако имаш проблем с диференциала на УАЗ и сигурно го чупиш често,слагаш от Волга само му местиш ракавите и забравяш да го знаеш пробвал сам го ,доста е играчка но си заслужава.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X