Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се слагат дискови спирачки от Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

    За да го казвам, значи съм проверявал състоянието на спирачките, тъкмо това имах предвид с "ако всичко е наред".
    На път без дълги гадни спускания сигурно ще вършат работа, ако пък и локвите са повечко, ще си проличи и предимството на дисковете, но иначе де да знам.
    Ако опира до цена, тогава ясно.
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #47
      От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

      Щом ви влече слагайте витарови

      Но ако искате да спирате мислете за друг вариант
      Луд умора нема,само се поти!!!

      Коментар


      • #48
        От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

        Значи то си пише в темата, и аз предпочитам по големи за по тежки джипове да се слагат, но и това е добър избор пред барабанните за някои.

        Цецо имам сведения че тия твойте също карат по 3000км на 452 с оргиналния мотор и са за смяна, ти колко им направи, сменява ли ги, нали знаеш колко повече хора слушаш...
        Случайни хора УАЗ не карат

        Коментар


        • #49
          От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

          Площ трябва,площ!!!
          Собол-овите дискове са 300мм-трови.Мислете за тях апарати с накладки,които да не ги обезмислят.Не може да 300 мм диск да се слага апарат с диаметър на буталото 50мм.Един прост юбилеен Голф 3 е с 288мм дискове и апарати от А6.Накладките са малко по-големи от на бус Ивеко...
          На редукторния мост съм сложил дискове с диаметър 329мм и двубутални плаващи апарати от бус ,с диаметър на буталата сумарно 120мм...И това е навряно в джанта 16-ка...
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #50
            От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

            Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
            Площ трябва,площ!!!
            Собол-овите дискове са 300мм-трови.Мислете за тях апарати с накладки,които да не ги обезмислят.Не може да 300 мм диск да се слага апарат с диаметър на буталото 50мм.Един прост юбилеен Голф 3 е с 288мм дискове и апарати от А6.Накладките са малко по-големи от на бус Ивеко...
            На редукторния мост съм сложил дискове с диаметър 329мм и двубутални плаващи апарати от бус ,с диаметър на буталата сумарно 120мм...И това е навряно в джанта 16-ка...
            И не спира особено добре
            Луд умора нема,само се поти!!!

            Коментар


            • #51
              От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

              Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
              И не спира особено добре
              Ха-ха-ха.Сигурно...
              Да пусна ли снимка как от по-рязко натискане на педала се късат болтовете на сферата?Имам спомен,че си ги виждал...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #52
                От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

                Ехее
                Значи и толкова яки пак е опасно
                Случайни хора УАЗ не карат

                Коментар


                • #53
                  От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

                  Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                  Ха-ха-ха.Сигурно...
                  Да пусна ли снимка как от по-рязко натискане на педала се късат болтовете на сферата?Имам спомен,че си ги виждал...
                  Я пусни снимки, аз не вярвам.
                  Ако не спират, зле.
                  Ако спират добре, пак зле, е няма справедливост на този свят.
                  "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                  Коментар


                  • #54
                    От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

                    Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                    Ха-ха-ха.Сигурно...
                    Да пусна ли снимка как от по-рязко натискане на педала се късат болтовете на сферата?Имам спомен,че си ги виждал...

                    Виждал съм го обаче после ми казахте че се държала на 2 болта сферата и за това така е станало.

                    А казвам,че не спира защото съм я карал кията и да ти кажа чесно не ми се стори нищо особено като спиране.

                    Сега ако сте я преправяли незнам,но кога беше при мен не ми хареса особено.

                    А и не разбрах какво стана ония ден. Как излезнахте.
                    Луд умора нема,само се поти!!!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010335[1].jpg
Прегледи:4
Размер:211.2 КБ
ID:5195773Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1020868[1].jpg
Прегледи:2
Размер:108.4 КБ
ID:5195772Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010327[1].jpg
Прегледи:4
Размер:147.5 КБ
ID:5195771Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1020870[1].jpg
Прегледи:2
Размер:112.7 КБ
ID:5195770Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1020872[1].jpg
Прегледи:2
Размер:145.2 КБ
ID:5195769На 3.Не че има особено значение,де,ама...От Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010333[1].jpg
Прегледи:5
Размер:197.8 КБ
ID:5195768тогава сферите се парват към моста,че...А когато ти си я карал е имала проблем,който никой не беше видял.Оправил съм го,споко.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1020873[1].jpg
Прегледи:2
Размер:152.9 КБ
ID:5195767Ето ви малко снимков мат'риял.

                      П.П.А оня ден ни извади един Нисан.И аз не знам как стана.Кирил Огненски ни извлачи-страшен пич...
                      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                      Коментар


                      • #56
                        От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

                        Аз съм спокоен

                        И защо разкарвахте човека от Дупница като можеше един зил да ви пратиме и да ви извлече. Ама той Йори е виновен. Вика Соти го е измислил чакай второ нареждане
                        Луд умора нема,само се поти!!!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

                          Щото после трябваше да мислим как да извадим Зил-а...
                          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                          Коментар


                          • #58
                            От: Как се слагат дискови спирачки от Витара

                            Колеги,я кажете каква стомана да използвам за фланеца на апарата.Прав фланец,без конзоли,9-10мм, защото попадам на различни решениа из форумите от Ст.3 ,Ст.20 та чак до Ст.40 Х ! Всичко е приготвено само фланеца остана,даите съвет.

                            Коментар


                            • #59
                              От: До: Как се слагат дискови спирачки от Витара

                              Първоначално публикуван от gorogram Преглед на мнение
                              .Има оригинални дискове за уаз които струват около 60лв. бр..
                              Извинявам се предварително ако нещо не съм разбрал,но не е ли редно след като има оригинални дискове за УАЗ ,да има и такива спирачни апарати ? Също оригинални.

                              Коментар


                              • #60
                                От: До: Как се слагат дискови спирачки от Витара

                                Първоначално публикуван от Juraia Преглед на мнение
                                Извинявам се предварително ако нещо не съм разбрал,но не е ли редно след като има оригинални дискове за УАЗ ,да има и такива спирачни апарати ? Също оригинални.
                                Има разбира се. Много колеги са монтирали комплект дискови спирачки от Хънтър, но са скъпи и затова се слагат от Витара. Комплекта за Витара втора употреба е около 150лв.
                                УАЗ 31512 Мицубиши L 200

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X