Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Номерата на купето на УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Номерата на купето на УАЗ

    здравеите
    искам да попитам някои може ли да ми каже каде точно седи номера на шасито на уаз

  • #2
    На няколко места в зависимост от годината на производство... По-старите нямат номер на шасито защото той е надписван с боя и разбира се е изчезвал след няколко години. При по новите или най-отзад в дясно или на шасито в дясно под заден десен калник...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      благодаря много за отговора
      а за номера на по старите шасита не се ли набива на ламаринка или нещо такова
      проблемът ми е че си купих уаз 469 нз все още точно коя година е има набити номера на двигатела но не намерих на шасито и се притеснявам че няма да мога да го регистрирам и от кат ще ми го приберат

      Коментар


      • #4
        Аз когато сменях собственноста на моят Уаз и в Кат не можаха да намерят номера-ходих до Сей-Хай тук в Варна да кажат къде да търся номерата.На новите е под заден десен калник на рамата.На по-старите Уаз-и е до теглича вдясно номера на рамата.Също има и една табелка на вратата на шофьора-там също го има номера.

        Коментар


        • #5
          УАЗката трябва да има алуминиева табелка с номера на двигателя и шасито и табелката е отпред на маската или на предна лява врата но за по сигурно си удари номер на шасито отзад вдясно от буфера. Без тази табелка много трудно ще я регистрираш.
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X