Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уаз 452 на части около Пловдив ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Уаз 452 на части около Пловдив ?

    Здравейте колеги,след дълго предлагане за продан или бартер на буханката,явно без никакъв резултат,се надъхах да я стягам
    Виках,виках неволята ама тя не отговаря за това ви моля ако някой знае някоя 452-ка в региона на Пловдив дайте инфо да ходя да събирам чаркалъци.Мисля да режа здраво
    Opel Frontera B 2,2DTI

  • #2
    До: Уаз 452 на части около Пловдив ?

    Какво точно ти трябва за Буханката колега?
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #3
      До: Уаз 452 на части около Пловдив ?

      Общо взето,дребни неща и работи които немога да открия по магазините,например-ръчката която включва бавните,нямаше ми цялата лостова система но преди седмица открих и купих щангите от долу за бавните но няма никъде ръчката.
      Също на предните врати много са разлопани стъклата и мисля да ги изрежа и да направч от алуминиева дограма и персиглас,абе с инструмент в ръка и някво купе бая работи ще сваля.
      Основно е тази ръчка.
      Opel Frontera B 2,2DTI

      Коментар


      • #4
        До: Уаз 452 на части около Пловдив ?

        Първоначално публикуван от dimiv8 Преглед на мнение
        Общо взето,дребни неща и работи които немога да открия по магазините,например-ръчката която включва бавните,нямаше ми цялата лостова система но преди седмица открих и купих щангите от долу за бавните но няма никъде ръчката.
        Също на предните врати много са разлопани стъклата и мисля да ги изрежа и да направч от алуминиева дограма и персиглас,абе с инструмент в ръка и някво купе бая работи ще сваля.
        Основно е тази ръчка.
        Ръчката и цялата система за включването на предния мост и бавните я имам, но е в Бяла Слатина. Тел ми е 0886 445318 Драго ако искаш се обади. За УАЗ 452 имам почти всичко.
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X