Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Високоволтови кабели и свещи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Високоволтови кабели и свещи

    Здравейте, интересуваме какви кабели за свещите да си взема, от какво стават без много преправяне.
    какви свещи да си взема?
    Двигателя е Газ 24, кара се на газ
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

  • #2
    Аз съм със руски свещи от доста време и няма проблеми Натиснете снимката за да я уголемите

Име:свещи.jpg
Прегледи:419
Размер:183.7 КБ
ID:6688421 ...а кабелите ми са поне от 20 години , силиконови . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:кабели.jpg
Прегледи:410
Размер:220.9 КБ
ID:6688422
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #3
      Тези същите ги имам и аз, но вече ги няма никъде.Иначе на 90% съм убеден, че ставаха от Жигули, а за тях има най-различни модели силиконови и то евтини.

      Коментар


      • #4
        Мойте кабели са от самата, но вече е време да ги сменя.
        "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

        Коментар


        • #5
          За УАЗ-а си има кабели, на нормални фирми.
          http://www.tesla-blatna.cz/en/igniti...z-409,5142,516

          Сигурно и свещи има. Голяма заблуда е това, че като е УАЗ, може с всякакви.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • santaclash
            santaclash коментира
            Редактиране на коментар
            Ако има заводски-по-добре тях.
            На доста места все още продават кабели за свещи на метър, лули и т.н. И хората ги купуват.
            И после се започва...ама той тоя курник започна да харчи 40/100, не пали, придърпва и т.н.

          • Kirilpm
            Kirilpm коментира
            Редактиране на коментар
            Тези кабели са за УАЗ Патриот 2.7, който няма нищо общо с УАЗ-а на колегата.

          • santaclash
            santaclash коментира
            Редактиране на коментар
            Може да съм объркал линка. Това са моделите, за които има комплекти:
            2206
            3151
            3152
            3153
            3159
            3160 - 3162 Simbir
            3303-3714-3741-3909-3962
            452-469
            Hunter
            Patriot
            Pick Up

            https://pubimg.4mycar.ru/images/full...556ea0002.jpeg
            Последно редактирано от santaclash; 28-12-20, 21:52.

        • #6
          Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
          Мойте кабели са от самата, но вече е време да ги сменя.
          Кабели за Самара би-трабвало още да има. Когато имах Самара имаше едни сини, силиконови, на такава цена че ги сменях заедно със свещите - на 2 години. И имаше много пулене по автомивките че след като съм си измил двигателя с водоструйката без да покривам разни дивайси с найлони и други подобни, палех и тръгвах все едно нищо такова не съм правел.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • Kirilpm
            Kirilpm коментира
            Редактиране на коментар
            Е как няма да има кабели за самара като двигателя сигурно още се вгражда в новите модели
            Сините за които говориш вероятно са на Тесла.

          • sparkybg
            sparkybg коментира
            Редактиране на коментар
            То и магазина още си го има. Е, премести се 1-2 пъти, ама си е същия. Преди 2 години купувах ризи за Москвич на символична цена.

        • #7
          Кабели стават от всякаква кола с делко.

          Лесно се намират за Жигули и Самара (последно взех от Евро07), единствен недостатък е че са излишно дълги, защото на УАЗ делкото е много близо и до свещите, и до бобината. Ако не ти пречи, хващаш ги с една свинска опашка и караш така, иначе може и да ги скъсиш.

          Ако ги скъсиш остават дължини за още една смяна.

          Къде може да се допусне грешка при избора на кабели:
          1. Има коли (вкл. руски) с двойни бобини и без делко. Един кабел ще липсва.
          2. Има коли (главно не-руски), на които бобината и/или делкото са не с дупки, а с накрайници като на свещите. Техните кабели са с нещо като лули за свещи в двата си края и не стават. Това което ти трябва се нарича "накрайник SAE" от страна на делкото и бобината.
          3. Кабели с медна сърцевина - само ако НЕ ползваш електронно запалване и само в краен случай. Не се заблуждавай че ще получиш по-силна искра с тях.

          Свещи - BPR7HIX, ако не са менте ще надживеят УАЗа и ще палят даже смеси които по принцип не би трябвало да горят. Ама си приготви 100лв.

          Коментар


          • #8
            Взимат се силиконови или ЕPDM кабели за УАЗ и толкова/ с накрайници /. Какво сложно. Свещи BRISK си работят. Не виждам дилема в този въпрос.
            В нашия магазин са под номер - 023707051
            only 4 x 4,sim AWD

            Коментар


            • #9
              от сто години съм сините на тесла не мога сета да им посоча каталожнит номер и свещи НЖК два комплекта едните са 6-ца другите са 5-ца, делкото е с чукче и наковалня с тразисторно запалване....нямам оплаквания
              основният дефект на автомобила е зад волана:confused:

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X