Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам буханка за офроуд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    "Искам буханка за офроуд"

    Вервай ми - не искаш...
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #17
      Веднъж карах такова “нещо“ на един приятел . Тъй като съм долу горе от старата школа и съм карал разни москвичи , лади , газки и зилове , не ми се видя кой знае колко отчайващо , но въпреки всичко не са добре нещата ! Докато го карах , моя човек постоянно ме караше да следя температурата , защото щяла да загрее , карането беше тип леко обикаляне на земеделска нива без никакви препятствия...
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #18
        Mitsubishi l300 или Hyundai H1 , ако искаш да караш бусоподобно за офф. Те не останаха много варианти.
        Сещам се ,че и аз едно време исках буханка, защото гледах готини проекти в руските канали , като попрочетох тук там се отказах(и това без да съм карал)
        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
        Ford Fiesta 1.4 Tdci

        Коментар


        • #19
          L300 е доста дърто и читави може да е трудна задача. L400, продавано и като Space Gear, също просто като Delica, е доста по-удачен вариант. Има си и леви волани, макар и по-рядко.

          Коментар


          • #20
            Рядко, колко да е рядко... В auto bg в момента има 5 L400, от които 4 са с ляв волан.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #21
              Такъв варел съм карал в казармата-пълна трагедия е.Дори и да налееш 20-30000 лв,и да му смениш всички основни агрегати,пак не става.Още когато е пуснато през 1965 година е било остаряло,и сделано с теслата...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X