Обява

Свий
Няма добавени обяви.

!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • !!

    Добър вечер на всички искам да споделя нещо с вас имам едно джипче което беше на наш много близък човек и искам когато се организират offroad събития той да бъде там не съм запознат с offroad но ако някой е така добър да помогне ще съм много благодарен ! ето ги и снимките

  • #2
    Здрасти!

    Джипката изглежда доста стегната и модифицирана. Някой доста си е поиграл да я направи. Вероятно е участвала по състезания, защото има трип компютър.

    Обаче, първо сложи някакво смислено заглавие на темата. После задай конкретни въпроси. Не става ясно с какво можем да помогнем.

    Като цяло по градовете се организират разходки от местните, обикновено в Събота или Неделя. Но напоследък организацията я правят предимно във Фейсбук

    През годината има традиционни Офроуд събори пак в различните населени места. Тях ги обявяват във форума. Но в предвид тазгодишната паника, доста от тях няма да бъдат организирани.
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • #3
      Искаш да продадеш джипа , на някой , който ще го води по сбирки и събития , или искаш ти да ходиш с джипа там ?
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #4
        искам джипа да ходи по събития джипката не се продава просто не съм запознат с тези събития кога се организират за това..

        Коментар


        • Пенчо
          Пенчо коментира
          Редактиране на коментар
          Да ходи - добре, ама кой ще го кара?
          Дай малко по-подробно, няма да ти се изтъркат пръстите.

        • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
          ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
          Редактиране на коментар
          По горе ти казаха , ту квъв форума предимно състезания се обявяват. Другите събития във фейсбук.
          Успех с прохождането и много приключения

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X