Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ 469 Прекъсва

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • УАЗ 469 Прекъсва

    Здравей те.Имам УАЗ 469 до сега съм нямал проблеми но сега вече да много прекъсва в високите обороти кабели нови свещи нови делкото
    си е наред ужасно е! Филтъра го махнах да видя как е карбуратора вътре е уникално черен опушен.Карбуратора е с окото и виждам и че то е пълно.Моля ако някой е имал такъв проблем.

  • #2
    Като начало направете пълен преглед на (новото) делкото , за разтояние(хлабина) и състояние - чукче и наковалня.

    Коментар


    • #3
      Всичко е направено пак е същото когато реши върви на пушка после забива и до там .Нзм да ли не е от карбуратора .И ако мога да попитам ако взема р-н конплект за карбуратора трябва ли преди да се сложат гърнитурите да се истържат местата на които ще легне .И ако някой е имал същия проблем моля нека да сподели . ! Благодаря предварително

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Gashata Преглед на мнение
        Здравей те.Имам УАЗ 469 до сега съм нямал проблеми но сега вече да много прекъсва в високите обороти кабели нови свещи нови делкото
        си е наред ужасно е! Филтъра го махнах да видя как е карбуратора вътре е уникално черен опушен.Карбуратора е с окото и виждам и че то е пълно.Моля ако някой е имал такъв проблем.
        Провери поплавъка и иглата , май не затваря навреме. Нивото трябва да е съвсем малко над средата на прозорчето . Напълни ли ще дави .
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #5
          Взех един к131а но итзат виждам нещо различно .То за какво ли е

          Коментар


          • #6
            Тоя карбуратор от снимката страшно много ми прилича на китайско менте.Иначе не е зле да направиш във високи обороти с мокър парцал върху бензиновата помпа, да не би на нея да не и стига халата.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X