Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Освежаване и малко промени по окачването на УАЗ 452

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Освежаване и малко промени по окачването на УАЗ 452

    Ресьорите не се нагряват нито от ковач нито от машина та за шпренгване! Откаляват се по този начин и си губят свойсвата на твърдост. Не е прблем щото това е товарна, не пътническа и той си я прави да и качва по повечко товар отзад а с допълнителни листове би било по леко на основните като е натоварена, единствения минус е че повече ще друса според мен като е празна ; )
    Случайни хора УАЗ не карат

    Коментар


    • #62
      До: Освежаване и малко промени по окачването на УАЗ 452

      vankata__098 а може ли да попитам начина по които си ги шпрегнал и усилил стоят ли високо още или е кратковременно решение и след месец пак умекват както се пише тук в форума.сподели впечатления ако не те затруднява поздрави.
      Nissan Terrano 2.7tdi

      Коментар


      • #63
        До: Освежаване и малко промени по окачването на УАЗ 452

        Първоначално публикуван от dilov4eto Преглед на мнение
        vankata__098 а може ли да попитам начина по които си ги шпрегнал и усилил стоят ли високо още или е кратковременно решение и след месец пак умекват както се пише тук в форума.сподели впечатления ако не те затруднява поздрави.

        значи аз вече я товарих много пъти поне20-тина и то с по близо 2 тона товар и все още си е на тази височина. Вдигна се 14-15 см и все още си е толкова. ето и ушетата дето лягат ресорите, а и плюса е че вече не се лашка толкова като е натоварена и не стои като заварена както е с тампоните





        http://www.offroad-bulgaria.com/atta...2&d=1288641910

        Коментар


        • #64
          До: Освежаване и малко промени по окачването на УАЗ 452

          Браво!Мн ми харесва как е станала. Успех
          Nissan Terrano 2.7tdi

          Коментар


          • #65
            До: Освежаване и малко промени по окачването на УАЗ 452

            ето я и натоварена "малко" Да се види колко ляга!!!



            http://www.offroad-bulgaria.com/atta...2&d=1288641910

            Коментар


            • #66
              До: Освежаване и малко промени по окачването на УАЗ 452

              Ехе
              Снимай другия път ресорите отзад в какво положение са при товар да видиме че ми е интресно.
              Случайни хора УАЗ не карат

              Коментар


              • #67
                До: Освежаване и малко промени по окачването на УАЗ 452

                Ванка, направи такива снимки, но с букови метровици, може и с церови

                Колко кубика е каросерията?
                Последно редактирано от Жоро Донечки; 27-08-09, 22:43.

                Коментар


                • #68
                  До: Освежаване и малко промени по окачването на УАЗ 452

                  При тоя обем на карусереята,с букови или недай боже церови дърва,картината ще е съвсем друга.А с оригиналните ресори направо плачевна.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Освежаване и малко промени по окачването на УАЗ 452

                    преди да сложа ресорите с наполовината дърва задните гуми бяха на 5 см от каросерията, а сега на 22. Много съм доволен от направеното. Даже с този товар минах през такъв страничен наклон, че двете десни гуми бяха с по 10 см във въздуха и едва не се преобърнах. Това ако бях без тях или пък с тампони, гледката щеше да е съвсем по различна и боята щеше да ми е напразна. Минах на магия Тези дни мисля да я поднатоваря пак ама с пясък и ще снимам ресорите.
                    Последно редактирано от vankata__098; 28-08-09, 08:29.
                    http://www.offroad-bulgaria.com/atta...2&d=1288641910

                    Коментар


                    • #70
                      До: Освежаване и малко промени по окачването на УАЗ 452

                      Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                      Ванка, направи такива снимки, но с букови метровици, може и с церови

                      Колко кубика е каросерията?
                      каросерията е 2,5/1,82/1,10м, което прави 5,005 м куб.
                      А относно метровиците ако я натоваря с 5 куб. то това ще рече да и кача 4,80 тона бук. Дали ще удържи някоя УАЗ-ка на такъв товар? Как мислиш? Колкото и да е преправяна, тъй че няма база за сравнение. На тех полезния товар им е 800кг, а аз на мойта съм и качвал наи-много 2,800-3,000 тона когато беше без ресорите и гледката беше трагична. Сага разликата е огромна, но и не мисля да я товаря повече от това дето съм товарил
                      http://www.offroad-bulgaria.com/atta...2&d=1288641910

                      Коментар


                      • #71
                        До: Освежаване и малко промени по окачването на УАЗ 452

                        Хората с виатнамките ще почнат да ти завиждат.
                        [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

                        Коментар


                        • #72
                          До: Освежаване и малко промени по окачването на УАЗ 452

                          Първоначално публикуван от vankata__098 Преглед на мнение
                          каросерията е 2,5/1,82/1,10м, което прави 5,005 м куб.
                          А относно метровиците ако я натоваря с 5 куб. то това ще рече да и кача 4,80 тона бук. Дали ще удържи някоя УАЗ-ка на такъв товар? Как мислиш? Колкото и да е преправяна, тъй че няма база за сравнение. На тех полезния товар им е 800кг, а аз на мойта съм и качвал наи-много 2,800-3,000 тона когато беше без ресорите и гледката беше трагична. Сага разликата е огромна, но и не мисля да я товаря повече от това дето съм товарил
                          Моята бордова УАЗка съм я товарил много пъти с 3,2 тона и ресор неуспях да й счупя. Карусерията беше като твоята.
                          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                          Коментар


                          • #73
                            До: Освежаване и малко промени по окачването на УАЗ 452

                            Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                            Моята бордова УАЗка съм я товарил много пъти с 3,2 тона и ресор неуспях да й счупя. Карусерията беше като твоята.
                            Ама с оригиналното си окачване ли?
                            [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

                            Коментар


                            • #74
                              До: Освежаване и малко промени по окачването на УАЗ 452

                              Да с оригиналното окачване. Имах 10 ресора резервни за нея, но не успях да счупя нито един.
                              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                              Коментар


                              • #75
                                До: Освежаване и малко промени по окачването на УАЗ 452

                                и аз моята я товаря и не съм счупил ресор, но много лягаше и затова я усилих, а не както мислят някои хора , за да я товаря повече. Товара си е един и същ - не повече от 2,5 тона.
                                http://www.offroad-bulgaria.com/atta...2&d=1288641910

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X