Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ редукторен - уникат, рисуван

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Не ме разбираите грешно, много ми харесва, ама е сблъсък на противоположностите.
    Уникат!
    Това е още една причина машината да не оставя никой равнодушен!
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #17
      В тази връзка, очаквайте скоро обява "търся СТЪКЛЕН Гараж в центъра, Да не се надраска колата и Никой да не остава Равнодушен"

      Коментар


      • #18
        Това последното е много добра идея, мисля че и на човека ще му хареса, направо му я кажи че не знам дали чете портала
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #19
          страхотна машина така като е гледам направо е за музея...........на УАЗ
          поздрави

          Коментар


          • #20
            И без тигрите,машината е уникална/.........близка до съвършенството/,поне що се отнася до редукторните мостове.Браво ,за усърдието.
            B+

            Коментар


            • #21
              Бах маа му. Страшна работа.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #22
                Браво и от мен. Страхотна работа сте свършили.

                Коментар


                • #23
                  cool

                  аз също съм зарибен да изрисувам моя...


                  стана ми интересно, как решихте това да са гумите и за 1-ви път ли се спирате на тях... както и размера 32"-ки предполагам ?

                  Коментар


                  • #24
                    аз щях да пиша в началото на темата но се обърках в коя от двете теми да пиша.уаза е прекрасен-чудя се ако аз си взема някакъв джип дали да не го изресувам.

                    Коментар


                    • #25
                      стана ми интересно, как решихте това да са гумите Wink и за 1-ви път ли се спирате на тях... както и размера 32"-ки предполагам ?
                      Гумите са 31х10.5х15 и са избор заедно с джантите на собственика. Аз лично смятам че за УАЗ-а най-подходящи са 235х85х16...
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • #26
                        Хубав, наистина но неможе да се пробват мостовете стая боя ще е престъпление.

                        Коментар


                        • #27
                          БРАВО!!!С изключение на боядисването /просто имам друго разбиране за визията на един джип/ ще съм много благодарен ако пишете колко струва направата на един такъв УАЗ. Имам голямо желание да притежавам нещо такова или по-точно така сглобен и тунингован УАЗ.
                          Only after the last tree has been cut down,
                          Only after the last river has been poisoned,
                          Only after the last fish has been caught,
                          Only then will you find that money cannot be eaten.

                          Коментар


                          • #28
                            Перфектен!
                            Евалата ви за труда!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X