Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на V8-к

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тунинг на V8-к

    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
    На шосе под 20л/100км. По черно..... колкото го натискаш
    20/100 на шосе + Х/100 в гората = 40/100 смесен разход. Двигателно масло отделно.
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • От: Тунинг на V8-к

      Ебахти V8-ка............... CLK-то ми е 4.3 V8 и харчи 14/100 с 240-250 км/ч .
      Този разход 30-40/100 е неоправдан за този мотор.......
      Лудак

      Коментар


      • От: Тунинг на V8-к

        Ха ха верно е но какво да го правиш руска му работа
        Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
        Ебахти V8-ка............... CLK-то ми е 4.3 V8 и харчи 14/100 с 240-250 км/ч .
        Този разход 30-40/100 е неоправдан за този мотор.......
        0885 297985,мтел-Радо
        0876 556870,виваком като домашен

        Коментар


        • От: Тунинг на V8-к

          А-ма и вие сте намерили с какво да го сравнявате! Този двигател, освен че е руски, е правен преди шейсет години. К`ви разходи, к`ви пет лева - та то само това, че от почти четири и половина литра не може да извади и сто киловата е достатъчен.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Тунинг на V8-к

            Ман-TGA-2009г комън реал,дава на баира ,по компа(последно го гледах на дервена след Дупница)89/100 с 20 тона товар.Слезте на земята ако мислите че CLK-то на първа и втора в гората цял ден ще даде 20/100,жестоко се лъжете.На тези скорости и по аутобан ще даде разход поне два пъти от обичайното.Ге-то с мотор 2.8 бензин е такава ламя ,че Уаза е направо икономичен спрямо него.

            Коментар


            • От: Тунинг на V8-к

              Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
              Ебахти V8-ка............... CLK-то ми е 4.3 V8 и харчи 14/100 с 240-250 км/ч .
              Този разход 30-40/100 е неоправдан за този мотор.......
              Кефа цена нема брат
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар


              • От: Тунинг на V8-к

                Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                Ебахти V8-ка............... CLK-то ми е 4.3 V8 и харчи 14/100 с 240-250 км/ч .
                Този разход 30-40/100 е неоправдан за този мотор.......
                Ако караш дистанция 100км. със средна скорост 240-250 км.в час , по вероятно е разхода ти да бъде 100л./14км. "максимум".. Предполагам.
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • От: Тунинг на V8-к

                  Приятел има Газка на газ (сори за каламбура...), празна на асфалт харчи около 16. Не ми се вижда редовно Уазката да лапа повече от камиона? Вярно, че когато са правени тия двигатели, по Русия бензина е бил по 3 копейки (ако не и по -малко) и на никой не му е пукало за разхода, но все пак...
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • От: Тунинг на V8-к

                    Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                    Приятел има Газка на газ (сори за каламбура...), празна на асфалт харчи около 16. Не ми се вижда редовно Уазката да лапа повече от камиона? Вярно, че когато са правени тия двигатели, по Русия бензина е бил по 3 копейки (ако не и по -малко) и на никой не му е пукало за разхода, но все пак...
                    Много се съмнявам ГАЗ 53 да гори 16л. газ. Над 20л. е сигурно.

                    Коментар


                    • От: Тунинг на V8-к

                      Първоначално публикуван от didi_68 Преглед на мнение
                      Много се съмнявам ГАЗ 53 да гори 16л. газ. Над 20л. е сигурно.
                      Веднъж ми се наложи да я ползувам и аз плащах газта, затова съм го запомнил.
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • От: Тунинг на V8-к

                        И според мен е невъзможно ГАЗката да гори 16л. на 100км. Карал съм няколко ГАЗки и под 22л. бензин при най икономично каране с 50-60км. не са падали. УАЗката гори 14л. газ на 100км.
                        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                        Коментар


                        • От: Тунинг на V8-к

                          И на мен ми се вижда нереална тая работа. На мойта газка (газ69) с М20 мотор не мога да падна под 20/100, като карам с 55км. Да не е сменен мотора ?
                          Газ 69 2.4i
                          Густо майна, пътят свърши !!!
                          GSM: О895 7О6О59

                          Коментар


                          • От: Тунинг на V8-к

                            И моите 5 стотинки! Имах такова жУвотно, бордова, с чистак нов двигател, 200км. беше когато я взех. Зверска експлоатация 4 год. Редовно претоварване. Разход под 22/100 бензин не съм постигал, а газова нямах, така че този разход от 16/100 газ ми се струва невъзможен. За тези години докато я имах единствено съм сменял гарнитура на смукателна генерация. Никакви други проблеми. Катъра на шосето е това. Предлагам да дават крайни мнения хора с поне малко по-близък досег с тази техника. Иначе става малко ЕЖК.

                            п.п. С този пост не визирам недоразуменията с двг. Перкинс /да ме прощава Стария, ще почерпя/
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: Тунинг на V8-к

                              Колеги само да попитам,че в момента правя V8 на шаси от ГАЗ 69,но не остава място за кормилната кутия.
                              Някакви идей с възможно най малко преправяне.
                              Благодаря!!!
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0062.jpg
Прегледи:1
Размер:202.9 КБ
ID:5312575 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0061.jpg
Прегледи:1
Размер:178.2 КБ
ID:5312576
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 21-10-11, 14:35.

                              Коментар


                              • От: Тунинг на V8-к

                                ГАЗката на Коста е с кормилна кутия от Дайхатцу Фероза.
                                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X