Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Датчик на спирачките...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Датчик на спирачките...

    Здравейте. Казвам се Живко. От скоро имам Уаз-ка. Седнах да си оправям задните светкини зашото ги нямаше никакви. Разминами се само с смяна на крушки, спирачките не "светят". Търсих къде е стоп-машинката, но след полвин час лежане под джипа не я намерих. Последва едночасово ровене във форума, но пак не я намерих. Уазката е със стоящи педали. Спирачните цилиндри са на пода. Моля помогнете, че и този уикен ще си замине без да съм пробвал машината на истински път (най-вероятно до Мургаш).
    Добрите момчета отиват в рая. Лошите ходят където си поискат.

  • #2
    До: Датчик на спирачките...

    Първо честито и правилен избор
    Между стартера и бензиновата помпа, закрепена е на шасито
    Случайни хора УАЗ не карат

    Коментар


    • #3
      До: Датчик на спирачките...

      МММдаааа. Видях го датчика. Но няма помен от кабели. Утре ще проверя дали работи и ако бачка ще опъвам кабели. Всъщност трябва да си намеря схема на ел. инсталацията. Те не отиват направо в мигачите или габаритите. Ще трябва да си по припомня едно друго. Ако някой има инфо къде мога да намеря точна схема на Уаз 469 ще съм му благодарен.
      Добрите момчета отиват в рая. Лошите ходят където си поискат.

      Коментар


      • #4
        До: Датчик на спирачките...

        Или тука в Систематизирано по марки и модели, и в Книги, или на www.uazbuka.ru

        Коментар


        • #5
          До: Датчик на спирачките...

          Явно имам късмет. Предичния собственик е ловец, но чвно е и ... ходил не регмантирано на лов. Оказа се, че просто кабелите са извадени, предполагаме за да не издават машината пред горските Благодаря за помоща.
          Добрите момчета отиват в рая. Лошите ходят където си поискат.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X