Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бордовата УАЗка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бордовата УАЗка

    Понеже нашата добра приятелка претърпя един зловещ удар в едно бая дебелшко "дръвче" и понеже ни писна да чакам 1 месец майсторите който никак не им е зор да се захващат с нея взех кардинално решение ремонта да си го стартирам аз с аверите в свободното време пък каквото сабя покаже та питането ми е да дадете някакви наставления така да се каже че това ще ни е за пръв път на целата компания майсторе пък трябва да е готова до 28 че мислим да правиме един преход с нея та да обобщим целта на занятието е вкараме отново в гората това: предстои замяна на кабина и шаци....... с нови кайто са налице само работата остава....
    Прикачени файлове
    Screw The Rules!®

  • #2
    До: Бордовата УАЗка

    Щом кабина и шаси имате, останалото са дрбебни подробности, които повече мъчат околкото големите. Та успех
    На мотора и скоростите има ли им нещо, че след подобен удар съм виждл спукани блокове и кожуси
    Случайни хора УАЗ не карат

    Коментар


    • #3
      До: Бордовата УАЗка

      Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
      Щом кабина и шаси имате, останалото са дрбебни подробности, които повече мъчат околкото големите. Та успех
      На мотора и скоростите има ли им нещо, че след подобен удар съм виждл спукани блокове и кожуси
      единствената щета е че две пера на перката зад радиатора са счупени дори радиатора не е пукнат а и филтъра е паднал от карбуратора това е което видях до момента.
      Screw The Rules!®

      Коментар


      • #4
        До: Бордовата УАЗка

        Защо,ще сменяш шасито?Махни кабината,и срежете гредата отпред на шасито,която сигурно е подала,сменете я с нова или профил и ще спестите много работа по прехвърляне на мостове,двигател,СК и др.Успех.

        Коментар


        • #5
          До: Бордовата УАЗка

          Случайно кабина да ви се намира още някоя????
          Луд умора нема,само се поти!!!

          Коментар


          • #6
            До: Бордовата УАЗка

            Ако ти върши работа от Буханка,Венци Спайски има в гатера в с.Рельово перфектно купе от новия модел-сиво.Ако го познаваш питай го.

            Коментар


            • #7
              До: Бордовата УАЗка

              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
              Защо,ще сменяш шасито?Махни кабината,и срежете гредата отпред на шасито,която сигурно е подала,сменете я с нова или профил и ще спестите много работа по прехвърляне на мостове,двигател,СК и др.Успех.
              и аз мислих за нещо такова ама понеже не сам спец по тия заварки(знам ли да ще стане дали ще е достатъчно здраво и т.н.) пък и майсторите който я гледаха казаха,че без ново шаси нямало да мине ама то сигурно не им се е разправяло....днес като бутнеме старата кабинария ще снимам детайлно да си кажете мнението въпреки че така ми се явява излишно новото шаси...което вече е в нас и(мислим да го обработим малко едно хубаво шкурене+грунд+боя) и така днес стартираме възраждането на уазиса :>
              Screw The Rules!®

              Коментар


              • #8
                До: Бордовата УАЗка

                Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
                Случайно кабина да ви се намира още някоя????
                кабини има тук доста и то мисла за уаз газ и т.н. --->
                ако имаш интерес ще те свържа с човека
                Прикачени файлове
                Screw The Rules!®

                Коментар


                • #9
                  До: Бордовата УАЗка

                  Първоначално публикуван от Searcher Преглед на мнение
                  кабини има тук доста и то мисла за уаз газ и т.н. --->
                  ако имаш интерес ще те свържа с човека
                  Ок

                  Телефон,адрес?
                  Луд умора нема,само се поти!!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Бордовата УАЗка

                    Тази снимка не е ли от при Митко в Джурово, при него има май всичко.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Бордовата УАЗка

                      Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
                      Ок

                      Телефон,адрес?
                      имаш лс
                      в Джурово е да
                      Screw The Rules!®

                      Коментар


                      • #12
                        До: Бордовата УАЗка

                        Първоначално публикуван от Searcher Преглед на мнение
                        и аз мислих за нещо такова ама понеже не сам спец по тия заварки(знам ли да ще стане дали ще е достатъчно здраво и т.н.) пък и майсторите който я гледаха казаха,че без ново шаси нямало да мине ама то сигурно не им се е разправяло....днес като бутнеме старата кабинария ще снимам детайлно да си кажете мнението въпреки че така ми се явява излишно новото шаси...което вече е в нас и(мислим да го обработим малко едно хубаво шкурене+грунд+боя) и така днес стартираме възраждането на уазиса :>
                        Приятел,уаза ,времето и парите са си твой.Но аз не бих правил,много скъпи,трудоемки и др.ремонти все едно ще караш уаза вечно.До 3-4г.ще ни напънат разни еко норми,за газовете на двигателите,частите от Русия ще се вдигат непрекъснато,абе,с две думи работата ще стане като с Ладите-на изчезване.Колкото и да не ми се ще да съм прав,не трябва да се правят вечни машини,който са от друга епоха.Може и да не стане така ,но засега натам вървят работите.Успех.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X