Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съединител - от Волгов към УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съединител - от Волгов към УАЗ

    Значи имама един двигател ЗМЗ 402 от Волга и съм решил да го слагам на един УАЗ,та мисълта ми е тъй като съединителя е различен от този на УАЗ-а трябва да се смени за да може да се сложат скоростите,защото опашките на УАЗ-овите и Волговите скорости са с различни шлеци и феродовия диск не става.

    Значи аз знам един единствен вариант това да стане-взима се феродовия диск от Жук,които е със отвор за шлеците като този на УАЗ-ката и диаметър като този на Волгата и се монтира със притискателния диск от Волгата.

    Та главния ми въпрос е има има ли и други съединители или просто по този начин се събират тези 2 агрегата и дали този съединител няма да се окаже по слаб за нуждите на УАЗ-а в даден момент тъи като площа все пак е по малко?
    Луд умора нема,само се поти!!!

  • #2
    А защо искаш да го сменяш?

    Коментар


    • #3
      Кое защо искам да сменям?
      Луд умора нема,само се поти!!!

      Коментар


      • #4
        Двигателя на УАЗа.

        Коментар


        • #5
          Като намериш притискателен и феродови си готов. От Жук Ниса притискателния е диафрагмен няма палци няма реголировки лагера никога няма да ти върти. Забравяш какво е съединител аз карам четири години жестока експлоатация.

          Коментар


          • #6
            Някой намерил ли е друго решение на този въпрос?
            "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

            Коментар


            • aldr
              aldr коментира
              Редактиране на коментар
              Да ...оригиналния вече 14 години .

          • #7
            Какъв беше въпроса.Ние започнахме да продаваме комплект Диск притискателен и феродо LUK който става за двата двигателя.
            На нашия магазин номера е 011601091.
            Муфа амбриажна има също вариант за стара вилка.
            only 4 x 4,sim AWD

            Коментар


            • #8
              Ако не знаете адреса на нашия онлайн магазин ми пишете на лични да Ви го пратя.

              only 4 x 4,sim AWD

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X