Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подова настилка за Уаз |PROJECT #442|

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Подова настилка за Уаз |PROJECT #442|

    Иглонабития плат е добро решение-не случайно колите се тапицират така вътре...ама от споменатата горе от Ясен фирма ме съмнява да успеете да купите нещо. Пробвал съм с геотекстил, който уж произвеждат и...не успях-трябваше да си купя китайски.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #32
      От: Подова настилка за Уаз |PROJECT #442|

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      под нетъкания текстил нищо друго. Иначе Корозия.
      Да, предполагам да може да диша? Сега прочетох, че е с добри звуко и термоизолационни свойства и висока износоустойчивост, което е просто чудесно.
      Real Recognize Real

      Коментар


      • #33
        От: Подова настилка за Уаз |PROJECT #442|

        Във почти всяка фирма за автотапицерски мат'рали продават всичко нужно, включително за пода, което НЕ става трошливо, щото си е правено за кола. По стечение на обстоятелствата таман преди няколко дена обиколих 2-3 такива.

        А относно таова колко олфройд или не-олфройд е тапицираната УАЗ-ка - хората просто искат да позамаскират оригиналното тенекиено усещане след качване в такова возило.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #34
          От: Подова настилка за Уаз |PROJECT #442|

          Ако имаш нерви ,време и парички... с рифела става красиво Не се пързаля и може спокойно да го миеш. Силикони по фугите и всичко е точно Ще намали шумът... а под него може и някаква изолация да сложиш.
          Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X