Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аварийни на уаз?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аварийни на уаз?

    Здравейте предстои ми да мина в кат и ме притеснява, че уазката (с кръгли стопове) няма аварийни светлини. Само на моята ли е така или нямат по принцип.Дайте идея как да реша проблема. Може ли някак да си присадя отделно от мигачите? Ако някой има някаква схема да покаже.

  • #2
    От: Аварийни на уаз?

    Не се занимавай с глупости.
    УАЗ фабрично няма, а и надали на преглед ще ти искат аварийни мигачи, на каква и да е кола.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #3
      От: Аварийни на уаз?

      Потвърждавам: УАЗ 469 няма аварийни. А ако е във варианта червени мигачи отзад - яка разправия ще е да му се сложат.

      Коментар


      • #4
        От: Аварийни на уаз?

        ОТ кога е задължително колата да има аварийни?
        А това пък светлини на преглед да ми гледа някой....оставете тая работа.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • #5
          От: Аварийни на уаз?

          На УАЗ аварийни не му трябват, защото просто никога не аварира...Сериозно, никога на ГТП не са ми проверявали аварийни светлини.
          Животът е харизан кон според мен...

          Теди

          Коментар


          • #6
            От: Аварийни на уаз?

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Потвърждавам: УАЗ 469 няма аварийни. А ако е във варианта червени мигачи отзад - яка разправия ще е да му се сложат.
            Червени мигачи са лееекинко незаконни
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Аварийни на уаз?

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Червени мигачи са лееекинко незаконни
              За нови коли - да.

              Коментар


              • #8
                От: Аварийни на уаз?

                Иначе аварийни се слагат елементарно. Малко жици и едно копче.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Аварийни на уаз?

                  В УАЗ не е чак толкова елементарно, особено ако искаш да останеш по някакъв начин предпазен от късо съединение. Което пък не е чак такава уникална ситуация конкретно в УАЗ.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Аварийни на уаз?

                    Втеляваш се. Ако угасне уазката дали спира тока? Еле па с газ
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      От: Аварийни на уаз?

                      Да се втелявам, да се втелявам, колко да се втелявам? Моя УАЗ го давам на жена си. Повечето които съм виждал не бих искал да са паркирани в квартала ми.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Аварийни на уаз?

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Не се занимавай с глупости.
                        УАЗ фабрично няма, а и надали на преглед ще ти искат аварийни мигачи, на каква и да е кола.
                        Че УАЗ няма аварийки е така, но всяка година на преглед в кварталния сервиз слагат апарата и пред Жипката, и пред Шкодата, та даже ме викат да гледам графиките, докато аварийките тихичко си цъкат.
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • #13
                          От: Аварийни на уаз?

                          Тази схема няма ли да стане?
                          Прикачени файлове
                          -Чем занимаетесь по жизни?
                          -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                          -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Аварийни на уаз?

                            Ако е с жълтите мигачи отзад, ще стане.

                            Е, не виждам бушони да има някъде ама то в УАЗ това са еврогейщини.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Аварийни на уаз?

                              Ако е с жълтите мигачи отзад, ще стане. За кръглите стопове - не.

                              Е, не виждам бушони да има някъде ама то в УАЗ това са еврогейщини.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X