Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сгъваеми седалки за УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сгъваеми седалки за УАЗ

    Здравейте, някой да има идея от къде могат да се намерят сгъваеми седалки за УАЗ?
    Suzuki Samurai SJ413 1.3i 2000
    Toyota Corolla E12 1.4 VVT-i 2006

  • #2
    От: Сгъваеми седалки за УАЗ

    Ако ти върши работа от витара задна сгъваема имам и я давам подарък намира се в с локорско 0888338861

    Коментар


    • #3
      От: Сгъваеми седалки за УАЗ

      Аз съм със седалки от Ауди Q7, стават много лесно и са евтини. В олх има задни за 60лв
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:UNADJUSTEDNONRAW_thumb_192.jpg
Прегледи:2
Размер:231.3 КБ
ID:5779939

      Коментар


      • #4
        От: Сгъваеми седалки за УАЗ

        Трябват ми 2 единични, които да са сгъваеми и да са възможно най-малки. Виждал съм подобни в пътнически УАЗ 452. Може и трети ред седалки от някой миниван или 7 местна баничарка. Идеята е да се сгъват за да не пречат на товарното пространство.
        Върти ми се една идея да изместя сегашните на Самурая странично над калниците, за да има повече място за багаж. Сега багажник просто няма...
        Suzuki Samurai SJ413 1.3i 2000
        Toyota Corolla E12 1.4 VVT-i 2006

        Коментар


        • #5
          От: Сгъваеми седалки за УАЗ

          В Самурай колкото и да ги сгъваш няма да има щастие. Трябва да се откачат и прибират в мазето.

          И да не мислиш че уазковите като се сгъват стават много по-малки? Единствената полза от сгъването е че стават отвсякъде метал и можеш да трупаш камънье и дръвье без да поразиш тапицерията. Под тях пак си остава 255мм дупка която нищо не можеш да правиш и ти е загубен обем.

          Като ги обърнеш напред пък каквото си спечелил като обем го губиш като дължина на товарното пространство.

          Коментар


          • #6
            От: Сгъваеми седалки за УАЗ

            Слагаш две пейки по дължина и си ти. Сгъват се елементарно и не заемат място. Е, не са особено удобни за седене, но няма пълно щастие.
            Има такива готови на койота, г и т.н.

            Ако не си с две леви ръце се правят елементарно.

            Те:

            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Сгъваеми седалки за УАЗ

              Е тези УАЗ-ковите май пак се сгъват като пейки, просто са по-къси. Иначе точно такова нещо ми трябва, ама съм с 2 леви ръце, та предпочитам да взема готови, които да се пригодят...
              Suzuki Samurai SJ413 1.3i 2000
              Toyota Corolla E12 1.4 VVT-i 2006

              Коментар


              • #8
                От: Сгъваеми седалки за УАЗ

                аа, ти говориш за пейките в УАЗ. Те се сгъват сгодно, да. Но пък са съвсем символични в качеството им на седалки. С равен успех се седи и направо на калника.

                Коментар


                • #9
                  От: Сгъваеми седалки за УАЗ

                  То пригаждането да не дойде като направо да се направят по размер
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #10
                    От: Сгъваеми седалки за УАЗ

                    Да, явно не се изразих правилно...
                    Трябват ми пейки. Баща ми имаше навремето един стар Самурай (от където се запалих по това чудо) на който бяхме заварили ламарина около калниците и отгоре направихме тапицирани капаци, т.е. станаха като малки сандъчета отстрани - хем можеше да се сяда, хем можеше да си сложиш нещо дребно вътре (абе събираше си се цял заек)...
                    Ама сега не ми се ще да се занимавам със заваряване, та си мислех за някакви такива пейки, които да се сгъват, за да не пречат...
                    Suzuki Samurai SJ413 1.3i 2000
                    Toyota Corolla E12 1.4 VVT-i 2006

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X