Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся сервиз, където да ремонтират УАЗ 469

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся сервиз, където да ремонтират УАЗ 469

    Здравейте, никъде не мога да намеря реални координати на сервиз, където да могат да ремонтират УАЗ 469.
    Колата е '84 година, в запазено състояние, трябва да се обслужи, да се сменят спирачки и да се приведе в най-добро състояние.

    Търся за град София. Ако някой от вас знае, моля да ми сподели телефон или адрес, ще съм много благодарен.

  • #2
    От: Търся сервиз, където да ремонтират УАЗ 469

    Ники в Лозен е човека, който търсиш. Тел.0889728302
    Последно редактирано от dragomir_68; 28-01-17, 07:33.
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #3
      От: Търся сервиз, където да ремонтират УАЗ 469

      Хората с УАЗ-ките тук ще ти кажат че не си за този автомобил ако не можеш сам да си го правиш. Ще ги разсмееш искрено.
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • #4
        От: Търся сервиз, където да ремонтират УАЗ 469

        Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
        Хората с УАЗ-ките тук ще ти кажат че не си за този автомобил ако не можеш сам да си го правиш. Ще ги разсмееш искрено.
        Бе, за самата работа може и да си прав, но по принцип, не всеки има условията и грубата физическа сила необходими при ремонт на камиони. В една средностатистическа гаражна клетка не можеш даже капака на двигателя да вдигнеш като хората защото вратата ти пречи.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #5
          От: Търся сервиз, където да ремонтират УАЗ 469

          Може да попиташ и Валентин Цветков/ 0887 72 49 39/ в кв. Красно село, има УАЗ и се занимава с тези неща. Дано съм бил полезен.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X