Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми със скоростната на УАЗката

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблеми със скоростната на УАЗката

    Някой има ли идея за какво става дума-вчера ми запече лоста на трета и повече не мръдна. По никакъв начин не изключва седи си на трета и това е. Как съм се прибирал не питайте
    УАЗ - Where I go there are no roads!!!

  • #2
    Вдигне люка на пода и виж дали няма нещо криминално. Ама сигурно ще трябва да я свалиш(((

    Коментар


    • #3
      аз си нямям и на идея сори
      "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

      Коментар


      • #4
        Башта ми оправяше проблема оба4е незнам точно как.
        Той вдигаше люка на пода и чепкаше някаде вътре с отвертка и се оправяше
        Ште го питам точхо какво се прави и утре ште ти кажа точно как става
        връти джевреко и гас до ламарината

        Коментар


        • #5
          Ето:
          http://www.uazbuka.ru/xmission.htm
          Ако ти провърви, може да е само кулисата.

          Коментар


          • #6
            Проблемът ти е в синхронизатора.Има три плъзгача с пружинки т.н. кученца.Когато се износят и си на скорост те излизат зад муфата и не и позволяват да се върне в неутрално положение.Аз имам същият проблем на 4-та,но така си карам 5-6 месеца,а ми блокира почти ежедневно.Поставяш раздатката на неутрална при работещ двигател и силно и рязко "лашкаш" лоста напред-назад.Но това е временно-иначе сваляне и ремонт.

            Коментар


            • #7
              Ето ти ги и тях:



              А кулисата я няма(((

              Коментар


              • #8
                Стефане от каде тоя каталог?
                Дай линк ако може.
                Благодаря!
                Луд умора нема,само се поти!!!

                Коментар


                • #9
                  Как от къде бе, вие бъзикате ли се? От Уазбуката. По-могъщо нещо - здраве му кажи.

                  www.uazbuka.ru

                  Аз имам и много други работи, ама са хартиени, и няма кой да ги снима((

                  Коментар


                  • #10
                    http://catalog.litaavto.ru/

                    Коментар


                    • #11
                      Е не ще да изключи-май ше падат скорости раздатки ма как не ми се занимава-тамън я бях "стегнал".
                      УАЗ - Where I go there are no roads!!!

                      Коментар


                      • #12
                        ALEХANDER като вдигнеш капака точно кадето влиза скоросния лост има некакви пластинки те са се разместили чепни ги с отвертката да застанат успоредно и требва да се оправи
                        връти джевреко и гас до ламарината

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от }ROKO{
                          ALEХANDER като вдигнеш капака точно кадето влиза скоросния лост има некакви пластинки те са се разместили чепни ги с отвертката да застанат успоредно и требва да се оправи
                          Не са пластини,а са вилки и дали ще е с отвертка или с лоста е все едно.

                          Коментар


                          • #14
                            Сваляш капака отстрани на скоростите и огледаи вилките получава се износване или на оста на вилката или на самата вилка ако е вилката се подлага една шаиба да се ограничи хода.Тя не позволява на вилката да избутва муфата по навъре . Отностно разблокирването само се сваля капака на скоростите и с помошта на отверка се избутва муфата а с по малка отверка се бутват леко кучетата.
                            Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
                            тел. 0898327627
                            Радослав

                            Коментар


                            • #15
                              Ми да общо взето така стана-едно от кучетата се е прецакало и блокира обаче има и други кусури-износени лагери и колела синхове-въобще си е за сваляне. Аз я отблокирах но след 10 включвания трета пак заби освен наистина може някакъв ограничител да свърши работа. Ако някой има скоростна или части за такава да пише или тука или в "купувам продавам" ще съм задължен
                              УАЗ - Where I go there are no roads!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X