Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Волгов двигател змз 24 в уаз 469

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Волгов двигател змз 24 в уаз 469

    Здравейте на всички .Въпросът ми е свързан с това че слагам 24ков мотор в Уаз 469 .Оригиналният беше 414 и ми се получава някакво разминаване на Уазовия кожух за съединителя със 24ковият мотор.Не ми е ясно просто не съвпадат отворите за болтовете и за водачите. Явно че има варианти на тези кожуси и какъв трябва да търся за да стане куплирането.

  • #2
    От: Волгов двигател змз 24 в уаз 469

    Не се сменя кожуха на съединителя. Слагаш си го с оригиналния за 24 двигател кожух.
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #3
      От: Волгов двигател змз 24 в уаз 469

      Кожусите са различни.Сглобява се с Волговия кожух

      Проблема(така да го наречем) е в притискателния диск(УАЗ) и съответните дупки на Волговия маховик.Ходи се при приятел стругар за нови дупки на УАЗ- ков размер

      Става, става

      Другия вариант е феродов диск от ЖУК(Ниса) , притискателен - Волговия(може и Жуков диафрагмен) но като се счупи няма прибиране.

      С поздрав Борето
      Последно редактирано от boreto2; 03-10-14, 06:58.

      Коментар


      • #4
        От: Волгов двигател змз 24 в уаз 469

        Благодаря за бързите отговорите.Сега остава да си намеря една камбана и да си разпробия маховика.На някой ако му се намира една излишна за продаване на сносна цена може да се обажда за да мога да сглобявам събота,че така ми се кара един месец в бокса си е доста време .

        Коментар


        • #5
          От: Волгов двигател змз 24 в уаз 469

          Камбаната е намерена и маховика е пробит.Благодаря за бързите отговори.

          Коментар


          • #6
            От: Волгов двигател змз 24 в уаз 469

            Няма нищо да разпробиваш. Както ти писах монтираш си двигателя комплект само феродовия диск трябва да е от Ниса-Жук-Варшава.
            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

            Коментар


            • #7
              От: Волгов двигател змз 24 в уаз 469

              Здравейте колеги.Пак възникна малък проблем със захващането на мотора,какви лапи се използват имам само налични за старото 414.Мога да си измайсторя нови,но ако има по лесен и бърз вариант ще се радвам да го чуя

              Коментар


              • #8
                Здравейте,търся блок за уаз 24

                Коментар


                • Sasho74
                  Sasho74 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Имам блок от УАЗ. Би трябвало да е 24. Пиши на лично ако още те интересува

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X