Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ролбари за УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ролбари за УАЗ

    взел съм си уаз във момента го ремонтирам и незнам как да захвана ролбарите вътре в купето ,и от какви тръби да ги направияа,и дали ще ми направят проблем при регистрациата ,уаз 469-бракуван

  • #2
    До: ролбари за уаз

    Колега, нямаш мнения до сега, но отдавна си регистриран тук във форума и ако не знаеш правилата е добре да се запознаеш с тях, за да могат хората тук да ти бъдат полезни, което е и смисъла на форума.
    Второто нещо което е добре да знаеш е много важно.
    Преди да попиташ нещо, задължително преди това трябва да си сигурен, че вече не е дискутирано и чак тогава да отваряш нова тема ( на хората тук не им е приятно да обясняват едно и също нещо по мноого пъти, само защото на друг не му се рови и го мързи да прочете вече изписаното)

    Сега по същество
    има един подфорум, който е добре да го прегледаш по-подробно, ето така се казва Тунинг, гуми, лебедки и екипировка там има подфоруми, които са доста интересни и в един от тях е темата, която те интересува КЛИКНИ ТУК.
    Ако сега вече имаш въпроси на които не намираш отговор-питай.
    Поздрави
    LZ1PER

    Коментар


    • #3
      До: ролбари за уаз

      Първоначално публикуван от balabana1976 Преглед на мнение
      взел съм си уаз във момента го ремонтирам и незнам как да захвана ролбарите вътре в купето ,и от какви тръби да ги направияа,и дали ще ми направят проблем при регистрациата ,уаз 469-бракуван
      Ето една схема на ролбари-дано да ти е полезнаЩом е бракуван УАЗ-а-можеш да го пуснеш в движение като преминеш през Технотест.
      Прикачени файлове

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X