Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимаха ме във Филм с УАЗката.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

    Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
    А кой е филма, да очакваме да го видим?
    Филма е Досието Петров. Не знам кога ще го излъчват, но като разбера ще пиша тук в темата.
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #32
      От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

      ...поздравления Дражко!Тази роля е направо комплимент за грижите,благодарение на които Уазика е предпочетен за участието.Така се почва...случаино.
      HUSGVARNA 630 SMR
      PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

      Коментар


      • #33
        От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

        Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
        Благодаря Ви приятели за пожеланията и честитките! На кастинг не съм ходил поради това, че от снимачния екип са търсили действаща УАЗка линейка и не са намерили такава.Случайно виждат снимките на УАЗката, който съм пуснал тук във форума и ми се обадиха да питат може ли да стигне на ход до София? На 20.06. вечерта в 22ч. пристигнах в София пред Народния театър. Снимките с УАЗката уж трябваше да започнат към 2ч. но започнаха в 4ч. и завършиха в 5.20ч. Актрисата, която е на сцената полудява и актьора Михайл Билалов я извежда от задния вход на театъра в линейката, аз отварям и затварям вратите и след това потеглям към психиатричната болница в Нови искър. Всичко това е с любезното съдействие на МБАЛ Бяла Слатина ЕООД с Управител Д-р Ивка Георгиева.
        Браво, браво!
        Имам два въпроса -как реагира на въпроса -Може ли да стигне на ход до София и втория е кога летиш за Холивуд?
        Диско 300TDI
        Scott Purgatory
        0889 84 6161

        Коментар


        • #34
          От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

          Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
          Ето я УАЗката вече със Софийски номер. Действието във филма се развива през 1987 година и затова е с бял номер.[ATTACH=CONFIG]465049[/ATTACH]
          Колега попаднал си на големи аматьори! През 87год номерата са жълти!

          Коментар


          • #35
            От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

            Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
            Колега попаднал си на големи аматьори! През 87год номерата са жълти!
            Или черни с бели цифри , а държавните бяха с бели с черни цифри, май
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • #36
              От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

              Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
              Колега попаднал си на големи аматьори! През 87год номерата са жълти!
              Линейките по туй време бяха само държавни...

              Коментар


              • #37
                От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

                Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
                Колега попаднал си на големи аматьори! През 87год номерата са жълти!
                Номерата са точно такива, каквито са били тогава, според bg.wikipedia.org

                След 1986 г. до 1992 г.




                От януари 1986 г. се издават нови регистрационни табели. Въвежда се нов шрифт и нови цветове: черни букви на жълт фон за частни автомобили, черни букви на бял фон за държавни автомобили. Новата система има формат А(А)-9999-Б(Б), където А е регионален код, съставен от една или две букви, а Б - серия, също съставена от една или две букви. За частните товарни автомобили и автобуси се издават номера със серия „Ч“. Сериите, издавани за ремаркета, започват с буквата „Е“ (напр. С-1234-ЕН). Въвежда се и „тесен” вариант на регистрационната табела, близък до квадрат.
                Формата и размерите на табелите, разположението на цифрите и буквите върху тях, размерите на знаците и използваните шрифтове се определят с БДС 15980 „ППС. Светлоотразяващи табели за регистрационни номера на МПС и техните ремаркета. Размери и шрифт“. Стандартът БДС ISO 7591 „ППС. Светлоотразяващи табели за регистрационни номера за МПС и техните ремаркета. Спецификация“ определя изискванията към нанесения светлоотразяващ слой – фотометрични и колориметрични свойства, устойчивост на температура, огъване и удар, на нефтопродукти и солена мъгла и др.


                Инфо от тук
                LZ1PER

                Коментар


                • #38
                  От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

                  Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
                  Браво, браво!
                  Имам два въпроса -как реагира на въпроса -Може ли да стигне на ход до София и втория е кога летиш за Холивуд?
                  Отговорих й че не е проблем да стигне не до София на ход, а и до Виена. Първата ми УАЗка линейка беше 1969 година и с нея съм ходил до София стотина пъти за пет години, въпреки окаяното й състояние. Първо ще се изявим на Българска сцена, пък за Холивуд когато ни видят и поканят
                  ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                  Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                  Коментар


                  • #39
                    От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

                    Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                    Линейките по туй време бяха само държавни...
                    Да вярно ,че бяха държавни само и с бели номера..............

                    Коментар


                    • #40
                      От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

                      Във филма заедно с УАЗката снимаха и една Волга ГАЗ 24 и Чайка.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00011.jpg
Прегледи:1
Размер:85.4 КБ
ID:5387077Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00028.jpg
Прегледи:1
Размер:83.4 КБ
ID:5387078Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00038.jpg
Прегледи:1
Размер:133.2 КБ
ID:5387079Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00041.jpg
Прегледи:1
Размер:121.5 КБ
ID:5387080Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00042.jpg
Прегледи:1
Размер:125.6 КБ
ID:5387081
                      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                      Коментар


                      • #41
                        От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

                        Евала Драго, браво.........брейййй па убава тая ужаска бреее

                        Коментар


                        • #42
                          От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

                          Как върви има ли някаква информация, кога ще се излъчва филма.
                          п.п Дали ще те поканят да участваш в "Непобедимите 3".
                          Лопата - друг солдата!!!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Снимаха ме във Филм с УАЗката.

                            Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                            Поздрав, Драго!
                            И аз с умиление се сещам, че моя ДНЕПЪР с кош, който си остана в София, вече се снима в 2 филма, а мене ме нямаше там да му се порадвам. Сега за него се грижи приятелят ми Жоро - известен софийски рокер от Хаджи Димитър.
                            Жоре, ако четеш това, да знаеш, че те обичам, че ти благодаря за всичките хубави моменти, прекарани заедно с нашите машини, бъди щастлив!
                            Ако визираш Жоро (джонко) дето и зимата не слиза от урала не е от Хаджи Димитър а от Изгрев 305 блок. На времето заедно почнахме да караме . Първия му мотор беше едно МЗ 250 трофи което го беше качил в тях на 14 етаж и така и не видях да го подкара . После си купи един ИЖ с кош и така . Имахме един легендарен черен Балкан 250 с който бъркахме редовно в здравето на кварталния
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X