Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по УАЗката днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по УАЗката днес.

    Днес качихме двигателя М21 на един 69.Двигателя е от шлайф на коляновият вал.Запалихме го дигна масло над 5 при положение че е 10-40 полусинтетика,Изгасихме го проверих датчика и се оказа че при него няма грам масло и вече като дадеш на контакт си седи след 5. Нито качва масло при масленият филтър и двигателя сигурно си замина.От какво може да е?
    Където не мога пеш продължавам с Уаза.
    Съдействие за закупуване на гуми с отстъпка срещу
    Съдействие на закъсали автомобили

    Коментар


    • От: Какво направих по УАЗката днес.

      Първоначално публикуван от boychoivanov Преглед на мнение
      Днес качихме двигателя М21 на един 69.Двигателя е от шлайф на коляновият вал.Запалихме го дигна масло над 5 при положение че е 10-40 полусинтетика,Изгасихме го проверих датчика и се оказа че при него няма грам масло и вече като дадеш на контакт си седи след 5. Нито качва масло при масленият филтър и двигателя сигурно си замина.От какво може да е?
      Маслена помпа или някаде запушване има! Проверка ще трябва ! Може би разпределителния вал втулки.
      П.п. "Работата винаги продължава!!!" :P [SIGPIC][/SIGPIC]
      GSM - 088/8877521

      Коментар


      • От: Какво направих по УАЗката днес.

        Днес свалих педалите и се опитах малко да обера луфта който се е получил между осите и педалите. Вътре на стойките на педалите има пластмасови втулки , там луфта е малък , повече е и тропа в движение там където осите лагеруват на стойката. На педала на спирачката успях на оста да подложа парче от пружина , а но съединителя две демпферни ( криви ) шайби. Утре ще го тествам дали е намаляло тропането. А и сложих грес на осите. Долен ляв педал Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка4181.jpg
Прегледи:1
Размер:126.2 КБ
ID:5411375 двата Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка4182.jpg
Прегледи:1
Размер:138.2 КБ
ID:5411376 стойката Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка4183.jpg
Прегледи:1
Размер:124.3 КБ
ID:5411377 и помощника Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка4179.jpg
Прегледи:2
Размер:175.3 КБ
ID:5411378
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Какво направих по УАЗката днес.

          Днес,заведох джипката на ГТП.С две думи, Very nice indeed. Но проверяващиа се захвана за дисковите спирачки,сервото,хидравликата и куп др.,замалко да ми заяви че без технотест няма да ме пусне. Не му е мястото тук,но кое подлежи на технотест и кое не.Има ли някъде дискутирано?

          Коментар


          • От: Какво направих по УАЗката днес.

            Що нему каза че допълнителните екстри са от по-нов модел Уаз Аз така ги цакам...
            Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

            Коментар


            • От: Какво направих по УАЗката днес.

              Здравейте на всички от няколко дни монтирам на буханката парно от МВ-190 на мястото от пред на оригиналното оставих само предната метална част и към него прикрепям мерцедесовото така както вървят нещата сигурно ще стане но има един проблем какъв вентилатор и как да го монтирам пред него защото оригиналния вече излезе от строя но с течение на времето и на това ще му дойде реда.

              Коментар


              • От: Какво направих по УАЗката днес.

                Тези дни сменихме мембраните и пружинките на изпарителя с нови иоригинални. Карбуратора го почистихме и за 5ти път за два месеца сменяваме иглата на карбуратора и пак я дави ...мисля че ставаха от шкода,дето карбуратора е двукамерен и го слагахана варгбурците навремето...Не е нормално това но...кво да се прави .. В момента уазката ес еднокамерен К131
                sigpic УАЗ-452

                Коментар


                • От: Какво направих по УАЗката днес.

                  Първоначално публикуван от McLarennn Преглед на мнение
                  Здравейте на всички от няколко дни монтирам на буханката парно от МВ-190 на мястото от пред на оригиналното оставих само предната метална част и към него прикрепям мерцедесовото така както вървят нещата сигурно ще стане но има един проблем какъв вентилатор и как да го монтирам пред него защото оригиналния вече излезе от строя но с течение на времето и на това ще му дойде реда.
                  Мите, виж при Веско от Синаговци, той има много части от Мерцедес, нали ги ползва за донори на дизелови мотори за УАЗ, ако нямаш път на там, обади се и ще ти помогна.
                  Ще се видим ли на Зверино ?

                  Коментар


                  • От: Какво направих по УАЗката днес.

                    Здрасти Кире, няма да се видим от петък започвам дежурство до другия петък , колега ме помоли да го сменя и въобще не съм съобразил че тогава е Зверино а той пък ще открива лова така ме е яд,търся вентилатор да е подобен на оригиналния ,на мб е друг аз го имам днес намерих и ел. помпа за водния кръг от Рено и това ще бъде монтирано,сега ми се обадиха ,че са ми намерили раздатка от газ 69 решил сам да слагам лебедка .

                    Коментар


                    • От: Какво направих по УАЗката днес.

                      От Лада,Москвич става ли? Уазков 469 мисля имах. Пусни снимка дали ще станат.Гледам тук но не пише номер модел,на моторчето.http://www.autosoft.ru/online/acat/?...mark=5&atype=0
                      Последно редактирано от ivan_; 01-10-12, 23:32.

                      Коментар


                      • От: Какво направих по УАЗката днес.

                        Днес монтирах бойният фар и ключа и искам да попитам реле трябва ли и ако да къде се слага и от какво?
                        Където не мога пеш продължавам с Уаза.
                        Съдействие за закупуване на гуми с отстъпка срещу
                        Съдействие на закъсали автомобили

                        Коментар


                        • От: Какво направих по УАЗката днес.

                          Първоначално публикуван от boychoivanov Преглед на мнение
                          Днес монтирах бойният фар и ключа и искам да попитам реле трябва ли и ако да къде се слага и от какво?
                          Зависи от ключа,колко ампера е. Но е задължително да е през бушон,захранването,по възможност отделен.

                          Коментар


                          • От: Какво направих по УАЗката днес.

                            Ключа не пише колко ампера е .Попринцип колко трябва да е ?Купих го от тези магазини за тунинг части пластмастов е с дълго ключе напред ,има и осветление.Бушон значи ще му сложа задължително отделен.
                            Където не мога пеш продължавам с Уаза.
                            Съдействие за закупуване на гуми с отстъпка срещу
                            Съдействие на закъсали автомобили

                            Коментар


                            • От: Какво направих по УАЗката днес.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 118.jpg
Прегледи:1
Размер:163.6 КБ
ID:5415993Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 119.jpg
Прегледи:1
Размер:137.1 КБ
ID:5415994Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 120.jpg
Прегледи:1
Размер:77.0 КБ
ID:5415995Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 121.jpg
Прегледи:1
Размер:105.1 КБ
ID:5415996Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 122.jpg
Прегледи:1
Размер:68.8 КБ
ID:5415997Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 123.jpg
Прегледи:1
Размер:76.3 КБ
ID:5415998Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 124.jpg
Прегледи:1
Размер:98.8 КБ
ID:5415999Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 125.jpg
Прегледи:1
Размер:115.6 КБ
ID:5416000Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 126.jpg
Прегледи:1
Размер:135.2 КБ
ID:5416001Днес монтирах,долните чистачки,доста преправяне,но си заслужава- 2ве скорости и 1на с пауза.Частите са от алеко.Самите чистачки 350мм са от Самара,нови.

                              Коментар


                              • От: Какво направих по УАЗката днес.

                                Още един поздрав
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06168 (1024x768).jpg
Прегледи:1
Размер:450.1 КБ
ID:5416203
                                Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                                Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X