Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За и против слагане на БТР-ски блокаж нa предния мост

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За и против слагане на БТР-ски блокаж нa предния мост

    или рентабилно ли е да дам 400лв. за шпер при заварен заден мост ...
    МОИЙТЕ ЗАБАВЛЕНИЯ ЗА ВАС СА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ...

  • #2
    От: За и против слагане на БТР-ски болкаж нa предният мост

    Не знам дали е рентабилно, но със сигурност джипът ще стане по-проходим.
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

    Коментар


    • #3
      От: За и против слагане на БТР-ски болкаж нa предният мост

      Първоначално публикуван от uaz469 Преглед на мнение
      или рентабилно ли е да дам 400лв. за шпер при заварен заден мост ...
      Няма ли проблем с полуоските така като е заварена касетата?
      0885719173-Красимир

      Коментар


      • #4
        От: За и против слагане на БТР-ски болкаж нa предният мост

        като е с тракторките колега няма грижи
        МОИЙТЕ ЗАБАВЛЕНИЯ ЗА ВАС СА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ...

        Коментар


        • #5
          От: За и против слагане на БТР-ски болкаж нa предният мост

          Първоначално публикуван от uaz469 Преглед на мнение
          като е с тракторките колега няма грижи
          Преди време гледах една гръцка нива със заварен заден диференциал,беше скъсала полуоската все едно е рязана с флекс.
          0885719173-Красимир

          Коментар


          • #6
            От: За и против слагане на БТР-ски болкаж нa предният мост

            На състезанието в Самоков,почти всички самоковски джипове са със заварени задни касети.Лично аз карам и със преден шпер ,освен заварката ,в сухо време няма никакъв смисъл,освен че е страшен кютук и товари ужасно ходовата част,на асфалт,но в гората е друга бира.Там където само със заден шпер не минавах сега се качвам и на задна.

            Коментар


            • #7
              От: За и против слагане на БТР-ски болкаж нa предният мост

              на странични наклони как се дьржи дипа не носи ли много

              Коментар


              • #8
                От: За и против слагане на БТР-ски болкаж нa предният мост

                Първоначално публикуван от iacata Преглед на мнение
                на странични наклони как се дьржи дипа не носи ли много
                Да, колега, носи се , като е заварен задният мост, също така маневреността е по-малка, завойте са доста по-големи, просто задницата "бута".
                Относно темата, аз карам със заварен заден мост и БТР-ска касета отпред, мога само да кажа , че отначалото имах проблеми с маслото и , като се стоплеше много касетата отказваше да сработва, точно тогава видях , колко голямо значение има предният блокаж. Сега проблема е отстранен и всичко е ОК , така, че не се чуди , слагай отпред касета , освен, ако нямаш финанси за твърди блокажи .

                Коментар


                • #9
                  От: За и против слагане на БТР-ски болкаж нa предният мост

                  ЗдравеЙте колеги, аз съм със БТР-ски блокажи и на двата моста и съм много доволен,проходимостТа на джипа значително се подобри в сравнение с преди.
                  Така ,че според мен няма нищо лошо и погрешно при монтирането на блокаж и на предния мост.

                  Коментар


                  • #10
                    От: За и против слагане на БТР-ски болкаж нa предният мост

                    Искам да питам тези със заварка отзад, как стои съпроса с карането по асфалт? +
                    Газ 69 2.4i
                    Густо майна, пътят свърши !!!
                    GSM: О895 7О6О59

                    Коментар


                    • #11
                      От: За и против слагане на БТР-ски болкаж нa предният мост

                      с тракторки няма грижи,аз съм заварил и двата моста
                      МОИЙТЕ ЗАБАВЛЕНИЯ ЗА ВАС СА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ...

                      Коментар


                      • #12
                        От: За и против слагане на БТР-ски болкаж нa предният мост

                        Първоначално публикуван от uaz469 Преглед на мнение
                        с тракторки няма грижи,аз съм заварил и двата моста
                        Ще разясниш ли по-подробно защо, аз съм с Инса Турбо Спешъл Трак дали ще се ок?
                        Газ 69 2.4i
                        Густо майна, пътят свърши !!!
                        GSM: О895 7О6О59

                        Коментар


                        • #13
                          От: За и против слагане на БТР-ски болкаж нa предният мост

                          [QUOTE=kiro_vd;1702550]Да, колега, носи се , като е заварен задният мост, също така маневреността е по-малка, завойте са доста по-големи, просто задницата "бута".
                          Относно темата, аз карам със заварен заден мост и БТР-ска касета отпред, мога само да кажа , че отначалото имах проблеми с маслото и , като се стоплеше много касетата отказваше да сработва, точно тогава видях , колко голямо значение има предният блокаж. Сега проблема е отстранен и всичко е ОК , така, че не се чуди , слагай отпред касета , освен, ако нямаш финанси за твърди блокаж. Киро,с какво масло караш предния диференциал.

                          Коментар


                          • #14
                            От: За и против слагане на БТР-ски блокаж нa предния мост

                            Маслото е руско ТАД - 17, за сега с него съм най-доволен.
                            Пробвах доста масла, такива от камиони - скъпи и то доста с различен вискозитет, но не ми вършеха работа, просто, като загрее маслото в дифа, касетата отказва да сработва, освен, ако не караш във вода и не охладиш принудително - (справка - състезанието в Нови Искър 2011 г, малко преди да влезем в реката блокажа не сработваше всеки път, но след , като покарахме в реката всичко си дойде на мястото). Не ми се рискува със по-гъсто масло, защото съм виждал касети от ГАЗ 66, (а те са същите, само, че по-голями) пръснати точно от гъсто масло, просто палците не се движат, както трябва и засядат.

                            Коментар


                            • #15
                              От: За и против слагане на БТР-ски блокаж нa предния мост

                              Много благодаря,ние вчера пръснах ме поредната заварка в задния диф.Изводите са следните заварка с по-големи гуми от 9-ки си е чиста глупост(няма ме здрав мост,независимо от марката с 12-ки.)


                              CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it




                              CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X