Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подготовка на Хънтър за Лазарово

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

    Първоначално публикуван от valio zila Преглед на мнение
    Ето една снимка.
    Мисля че ще си доволен.[ATTACH=CONFIG]300195[/ATTACH]
    Е как да не, точно толкова исках

    Коментар


    • #62
      От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04847.jpg
Прегледи:1
Размер:143.5 КБ
ID:5253097Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04848.jpg
Прегледи:1
Размер:148.7 КБ
ID:5253096Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04846.jpg
Прегледи:1
Размер:114.7 КБ
ID:5253095Майтап
      Ето това е реалната височина .

      Коментар


      • #63
        От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

        И така качването е затруднено,а не знам ако наистина беше 103см.
        Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
        Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
        Враца

        Коментар


        • #64
          От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05050.jpg
Прегледи:1
Размер:120.4 КБ
ID:5253225Трабите за клетката пристигнаха.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05049.jpg
Прегледи:1
Размер:109.9 КБ
ID:5253224

          Коментар


          • #65
            От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

            Колко цола са и колко мм. им е стената?
            "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

            Коментар


            • #66
              От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

              Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
              Колко цола са и колко мм. им е стената?


              ф-42мм стена 4мм

              Коментар


              • #67
                От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                С тия корави тръби имам усещане, че УАЗа ще се забива "като пирон в кисело мляко" в калта. Не са ли много тежки , това е въпроса?
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • #68
                  От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                  Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                  С тия корави тръби имам усещане, че УАЗа ще се забива "като пирон в кисело мляко" в калта. Не са ли много тежки , това е въпроса?
                  По груби сметки ще използваме към 30 метра, към 110 кг ще излезе клетката. Като слезе навигатора и няма да има разлика. Пък и по добре по-тежък отколко сплеснат.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                    Като ги носех може би е около 15 кг една траба.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                      Първоначално публикуван от valio zila Преглед на мнение
                      Като ги носех може би е около 15 кг една траба.
                      Би трябвало да е повече, в каталога четох че 1м е 3.7 кг.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                        Здравейте колеги, аз съм новак в сайта и следа темите със интерес ! Захванал съм се с моя джип да го пооправим ! Интересно ми е тези траби за подсилване от вътре ли са ? Очаквам снимки и съвети от ваша страна !!! Успех !!!
                        П.п. "Работата винаги продължава!!!" :P [SIGPIC][/SIGPIC]
                        GSM - 088/8877521

                        Коментар


                        • #72
                          От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                          Добре де, като темата е "Подготовка на Хънтър за Лазарово", не трябва ли нещо да се прави по окачване, силово предаване, олекотяване, двигател!?
                          Щото до тук аз лично нищо не виждам, което да помогне на тая машина на Лазарово. Даже се очертава да се трупнат едни безсмислени железа в повече. Иначе добре се забавлявате с тия прагове и степенки.
                          Поздрави!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                            Първоначално публикуван от g_gosho Преглед на мнение
                            По груби сметки ще използваме към 30 метра, към 110 кг ще излезе клетката. Като слезе навигатора и няма да има разлика. Пък и по добре по-тежък отколко сплеснат.
                            Проблема идва не , че тези стотина килограма повече ще променят динамиката на автомобила кой знае колко , а това че променят центъра на тежеста. На практика , когато влизаш в завоя с по-голяма скорост тази допълнителна тежест се опитва да те преобърне. Тогава или променяш стила си на каране , тоест смачкваш педала на спирачките преди завоя за да можеш да излезеш от него , или го изправяш , или..."на каваци" в дерето. Клетката която направих на моята "жипка" тежи по груби сметки 40-50кг , още на първите изпитания разбрах че този доп.товар създава дисбаланс , реших проблема с фланци 30мм. , и по-стегнати амортисьори. Сега в завоя дрифтира , но не се опитва да ме преобърне. Надявам се да съм бил полезен.
                            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                              Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                              когато влизаш в завоя с по-голяма скорост тази допълнителна тежест се опитва да те преобърне. Тогава или променяш стила си на каране , тоест смачкваш педала на спирачките преди завоя за да можеш да излезеш от него , или го изправяш , или..."на каваци" в дерето.
                              Той няма да ходи на рали, а на траялно състезание и тежки разходки Ако смяташ, че клетката е излишна виж в темата за клетките за търкала на Нисана на Влади( vladyas ) и пак ще говорим.Ето я и нея: http://www.offroad-bulgaria.com/show...=102587&page=1
                              Последно редактирано от Георги Василев; 15-02-11, 08:31.
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Подготовка на Хънтър за Лазарово

                                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                                Той няма да ходи на рали, а на траялно състезание и тежки разходки Ако смяташ, че клетката е излишна виж в темата за клетките за търкала на Нисана на Влади( vladyas ) и пак ще говорим.Ето я и нея: http://www.offroad-bulgaria.com/show...=102587&page=1
                                Колкото и да е тежка, важното е да запази возещите се в джипа, ламарините се правят, коли се купуват, но човек не можеш да върнеш, като стане белята.
                                Главното е клетката да се направи, както трябва, а не само да се заварят некви тръби за авторитет, но Стоян знае, доста сме говорили по този въпрос.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X