Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съединител

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съединител

    Смених двигателя на УАЗА запалих го и почнах да регулирам съединителя правя го малко като почне да увлича лагера и връщам назад и става перфектно но сега съм с нов феродов диск и нестава скоростите започват да не влизат трябва лагера да върти и чак тогава отделя смятам за в началото да му подложа шаиби докато се поизноси малко феродовия диск и после да ги махна какво ще кажете ?
    ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

  • #2
    От: Съединител

    Ще стане колега зимата сменях съединител комплект-притискател, феродов ,лагер и муфа.Замерих новият феродов диск и се оказа че дебел около 9,5 мм, а трябва да е 8 мм,подоложих под притискателя шайби и стана въпреки че вилката почти докрая се разтегна,чак я вързах с тел щото си мислех че ще се разглоби и изпадне нанякъде.
    Съжалявам че тогава не бях готов със работен цилиндър от Волга и аксиален лагер от Волга на престъргана муфа за лагера,нямаше да има нужда от регулировки на съединителя.
    основният дефект на автомобила е зад волана:confused:

    Коментар


    • #3
      От: Съединител

      Значи да деиствам с шаибите??
      ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

      Коментар


      • #4
        От: Съединител

        Действай колега получават се нещата,даже вчера не се сетих да пиша че шайбите се изрязват,така че после като се износи феродовият диск,само да отвиеш болта ,само да отхлаби така,шайбата да има възможност сама да падне,без да отвиваш болта до края,да го сваляш де
        основният дефект на автомобила е зад волана:confused:

        Коментар


        • #5
          От: Съединител

          Да това за сцепването го знам мерси за съдеиствието
          ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X