Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представям ви новия ми стар уаз-469

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Представям ви новия ми стар уаз-469

    Е СЛЕД КАТО СТАНАХА ВИНАТА РАБОТИМ МНОГО СЕРИОЗНО.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #92
      От: Представям ви новия ми стар уаз-469

      Браво Вальо! Бързо напредвате с работата по УАЗика! Щом е станало виното може да намина да го опитаме!
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • #93
        От: Представям ви новия ми стар уаз-469

        Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
        Браво Вальо! Бързо напредвате с работата по УАЗика! Щом е станало виното може да намина да го опитаме!

        Точно това чаках да стане виното че като пийна някоя чашка и каква фантазия за уаза ми идва само аз си знам.
        Като се наканиш заповядай.

        Коментар


        • #94
          От: Представям ви новия ми стар уаз-469

          Бе, то е ясно, че това ще е поредният завършен сполучлив проект, ами кажи как е виното. Дали и то е добро
          Наздраве и приятна работа по Уазика
          Търпението калява силния и прогонва слабия.

          Коментар


          • #95
            От: Представям ви новия ми стар уаз-469

            Първоначално публикуван от Donko74 Преглед на мнение
            Бе, то е ясно, че това ще е поредният завършен сполучлив проект, ами кажи как е виното. Дали и то е добро
            Наздраве и приятна работа по Уазика
            Колега няма място за съмнение .
            Виното е Кабарне Сувиньон може би знаеш за какво става на въпрос

            Коментар


            • #96
              От: Представям ви новия ми стар уаз-469

              Виното гледам върши работа , режеш без жал и страх. Въпроса ми е , защо се наложи местене и ск.кутия назад или аз съм нещо недоскиф?Двигателя много силно влиза в купето ....това нарочно ли е или просто така се получава?
              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

              Коментар


              • #97
                От: Представям ви новия ми стар уаз-469

                Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                Виното гледам върши работа , режеш без жал и страх. Въпроса ми е , защо се наложи местене и ск.кутия назад или аз съм нещо недоскиф?Двигателя много силно влиза в купето ....това нарочно ли е или просто така се получава?

                Коко с.к. не съм я пипал тя си е на мястото а двигатела дойде по на зад.
                Незням защо така стана като упашката на с.к. си влезе в маховика като при уаза а и този двигател не е направен да е надлъжен да е изнесено всичко на пред напротив смукателните тръби са с наклон назад (към купето).
                Двигатела е точно 10см. по на зад и като се има в предвид че и с 10см. по къс от уазовия от пред остава доста място предния край на картера е почти зад предния диф.
                Така се получава.

                Коментар


                • #98
                  От: Представям ви новия ми стар уаз-469

                  Вальо,така изнесен двигатела назад е по-добре за баланса на автомобила,само ще е по-неудобно текущото обслужване,стига да не те бърка!?
                  Поздрави.
                  пп.След време като решиш да го правиш на пружини ще ти е по лесно,ще има бая за изрязване отпред!
                  ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                  Коментар


                  • #99
                    От: Представям ви новия ми стар уаз-469

                    Първоначално публикуван от steev69.bg Преглед на мнение
                    Вальо,така изнесен двигатела назад е по-добре за баланса на автомобила,само ще е по-неудобно текущото обслужване,стига да не те бърка!?
                    Поздрави.
                    пп.След време като решиш да го правиш на пружини ще ти е по лесно,ще има бая за изрязване отпред!
                    И аз това мислех да го орежа от пред но като гледам колко ще трябва да преправям се отказах за сега.
                    За обслужването мисля да орежа още малко за да е згодно че така се е скрил доста.

                    Коментар


                    • От: Представям ви новия ми стар уаз-469

                      Oнази вечер след дълга употреба на вино ни дойде просветление няма да е това изгнилото купе ще се търси някое здраво и по добро но това беше при употреба на кабарне сувиньон.
                      На другия ден купихме това.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • От: Представям ви новия ми стар уаз-469

                        Е честито купе Вальо! Ще стане прекрасен УАЗик!
                        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                        Коментар


                        • От: Представям ви новия ми стар уаз-469

                          Новото купе е уникално здраво за Уаз.Чакаме този Пежаз на разходките.
                          Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                          Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                          Враца

                          Коментар


                          • От: Представям ви новия ми стар уаз-469

                            Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                            Е честито купе Вальо! Ще стане прекрасен УАЗик!

                            Мерси Драго надявам се да стане.

                            Коментар


                            • От: Представям ви новия ми стар уаз-469

                              Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                              Новото купе е уникално здраво за Уаз.Чакаме този Пежаз на разходките.

                              Купето е много здраво няма нищо общо с предишното.
                              Докато се появъ на разходките ще мине доста време.

                              Коментар


                              • От: Представям ви новия ми стар уаз-469

                                И днес си поработихме по купето.
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X