Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повредена регистрационна табела - кой може да я замени?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Повредена регистрационна табела - кой може да я замени?

    Имах ПТП .
    Повредена ми е предната регистрационна табела - намачкана - не става да се сложи обратно...
    Не искам да правя пререгистрации и прочие...Обсъждаме само предна табела - задната е наред
    Чувам че имало няква фирма дето правила табели? Но получавам противоречива информация
    Някой знае ли нещо конкретно??

    Става ли по куриер да се прати и прочие?? Или само на място?

  • #2
    В мотофорума се коментираше за фирма изработваща табели, колеги пишеха, че искали копие на голям талон.
    Пращали с куриер.
    Не успях да намеря темата обаче.
    Но и така да е съм сигурен, че си остава копие без разните им секюрити глупости.

    Мен това изобщо не би ме притеснявало но пак си остава фейк.
    Или поне така подозирам!
    Враг усраине

    Коментар


    • #3
      https://www.google.com/search?q=%D0%...hrome&ie=UTF-8
      Разгледай първите няколко линка и ще ти се изяснят нещата. Преди ставаше, сега не знам.
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • #4
        Ами --- това което научих за два часа ...
        Единия начин бил на БВМ ЕООД - софийска фирма дето изработвала табели - срещу връщане на старата...и куп декларации...

        Имало и някаква в Шумен --- пак по същия начин...

        Използвам случая и да попитам - случайно да знаете и стойки за табели? Тоест счупена ми е стойката която не е стандартна ами като част от бронята (сякаш)

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
          Ами --- това което научих за два часа ...
          Единия начин бил на БВМ ЕООД - софийска фирма дето изработвала табели - срещу връщане на старата...и куп декларации...
          Мисля, че точно за тази ставаше въпрос.
          Но поне в близкото минало искали копие от талона само.
          Може да се е променило, може и да не съм разбрал - карам на спомени.

          Иначе моята е така от няколко седмици и мислех да ги търся точно тези за нова.
          Но ми мина, екстра си е така и не ми пречи.
          Даже мисля да я намачкам доброволно още малко.
          Ако падне ще го мисля!

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23D041EC-9250-4F75-B70F-70AEDD434138.jpeg
Прегледи:369
Размер:585.6 КБ
ID:6911505
          Враг усраине

          Коментар


          • #6
            Добре де, някой знае ли какво предлагат КАТ в такъв случай ?
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • #7
              Каквото и да предлагат дубликат на табели не е сред офертите.
              Нова регистрация, вероятно.
              Враг усраине

              Коментар


              • #8
                БВМ ЕООД е фирмата която прави табелите за КАТ. Носиш стария номер и ти изработват нов срещу трйсет и няколко лева беше, ако си си загубил номера правиш нова регистрация.

                Коментар


                • #9
                  Само да отбележа че фирмата е БМВ еоод Официалното й име е Безконтактни Милтиплексорни Вериги.
                  Преди години се изпращаше старата табела и връщаха новата след ден.
                  Мишев, дай отзив, когато ги смениш, че имам и аз такъв проблем, полицаите гледат лошо черния маркер

                  Коментар


                  • #10
                    На мен също ще ме бъде любопитен резултатът.
                    Абсолютно сигурен съм, че колеги говореха и за изработка на ЗАГУБЕНА табела при тях.
                    При моторите това често се случва и няма никаква конспирация.
                    Просто материала е калпав и в комбинация от спецификите често стават на гъз и без ПТП.

                    Та изглежда това БМВ или както там му казват е единствената алтернатива на типично катаджийския аборигенски подход с пререгистрация заради някаква пиклива ламарина.

                    Враг усраине

                    Коментар


                    • #11
                      ”Законно” поне от кАт дубликат на номер не издават, аз съм си губил едната табела = пререгистрация
                      088455338две
                      "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                      Джамбазов 2010г..

                      Коментар


                      • Asen Kushlev
                        Asen Kushlev коментира
                        Редактиране на коментар
                        Издават, но не изгубена, а повредена, като имаше изискване май поне половината да е налична. Но става с вътрешната поща, разбирай много време. По-долу пуснах координати на фирмата, която им прави табелите.

                    • #12
                      В София фирмата БМВ върши работа- става за 15 минути. Бяхме 3-4 коли, наснима, даде ни банкова сметка да приведем парите и след малко се върна с винтоверт и новите номера! Май трябваше предварителна уговорка, че е трудно да го откриеш човека!
                      Марин Райковски

                      Коментар


                      • mishomishev
                        mishomishev коментира
                        Редактиране на коментар
                        Да де ! Знаем че става и това е фирмата. Проблема е че има непрекъснато промени и не се знае ТАЗИ година как е... Кога при теб беше това?

                    • #13
                      Ето ви кореспонденцията ми с БМВ, като това е от 2019 г. Изпращате с куриер табелата, заявление и платежно и ви връщат новата табела. Прикачено е заявлението:

                      Възможна е изработка на нова регистрационна табела, за целта моля да се свържете с колегите на посочения телефон: 0884 / 959 893

                      адрес : гр. София, кв. Захарна фабрика, ул. Кукуш №1 - складова база за МВР - срещу входа на ролпласт.
                      за ф-ма БМВ, тел. 0884 95 98 93
                      Необходими са стария номер, попълнено заявление и копие от платежно нареждане.
                      Сметка за плащане към банка ЦКБ:
                      В полза на БМВ ЕООД
                      BIC: CECBBGSF
                      IBAN: BG70CECB97901055653900
                      сума: 30лв.
                      основание: изписва се номера на регистрационната табела.

                      bmvfab@gmail.com

                      Прикачени файлове
                      Ford Maverick II 2.3 XLT
                      Ford Mondeo MK5

                      Коментар


                      • mishomishev
                        mishomishev коментира
                        Редактиране на коментар
                        Ще пробвам и твоя телефон... На мен ми дадоха на един Мартин Григоров... който е различен от твоя....

                    • #14
                      Всички сте прави !
                      Наистина съм объркал името Никола е прав !
                      Баш БМВ са ...
                      В понеделник ще звъня да видя...

                      С тия от Шумен няма да стане (засега) - наясно са с всичко - искат 180 лв стария номер и 4-5 дена... Минавали през Кат при отчитане на процедурата...
                      То с пререгистрация е по лесно...
                      Ще видим БМВ-то в понеделник - мои клиенти дадоха координати ... Ама казаха и...монополисти малко трудно с тях...
                      П.П
                      В форума на бгмамма се споменава за пловдивска фирма която също изработва такива табели(срещу предоставяне на старата и те после се отчитали) - и биле по бързи и експедитивни. Но "мамата" дето знае подробности не трябвало да се безпокои сега (била на диета в цикъл и отказвала цигарите)

                      Коментар


                      • Asen Kushlev
                        Asen Kushlev коментира
                        Редактиране на коментар
                        Когато говорих с човека от БМВ по телефона беше много разбран. Каза, че ако имаш късмет пращаш днес, утре ти пращат новата табела към теб, най-много да стане на по-другия. Беше 30-35 лв. цената. Ако не стане с телефона, пиши на имейла, отговорят бързо. Има и друг имейл, но от там ме пратиха към този телефон и ми писаха от този имейл.

                    • #15
                      Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                      ...разните им секюрити глупости...
                      Такива няма от когато си написаха в закона че махат номера при разни нарушения. В КАТ една глупост се променя само при въвеждането на по-голяма друга глупост.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • KingofROAD
                        KingofROAD коментира
                        Редактиране на коментар
                        КАТ отдавна веке немЪ. Сега се наричат - пътна полиция. Емблемите на КАТ си стоят, поне в Пловдивския, по сградите им. Защо не ги махат, никой не знае....

                      • sparkybg
                        sparkybg коментира
                        Редактиране на коментар
                        Все тая. Нов бардак със стари курви. А в случая даже бардакът не е нов. Само са го прекръстили формално. Реално не са, да не вземат да изгубят някой клиент.

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X