Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тези пък какви са?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тези пък какви са?

    Едно приятелче решило да си купува джип ... и ми рпаща някакви линкове ...

    http://www.landwind-bg.com/home.htm

    http://scautobg.com/Gallery_fuqi.html

    Аз тия неща не съм ги чувал ... някой друг?
    Път без препятствия обикновено не води до никъде.

  • #2
    Aми чували сме ги... поразрови се в темите за китайските джипове...
    А най-добре се поразрови за видео на краштестове на Лендуинд и ги покажи на приятеля си, да си помисли би ли доверил сигурността си на това...
    http://video.google.com/videosearch?...ash+test&hl=en

    Коментар


    • #3
      Колега посъветвай твоя приател да си купи истински джип ане тия ментета
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • #4
        това "Фуки" май е реплика на ТЛК100... с двигател Нисан...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          Да, за лендуинда се сетих ... коментарите за краш тестовете ...

          Иначе наистина го посъветвах за нещо по-истинско ... Той излезе с някакъв Исудзу 3.0 ТД ... Доколкото се сещам на него му трябва паркетник, а не истински джип, ама ще се разберем като севидя наживо с него ...
          Път без препятствия обикновено не води до никъде.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от tatkobarba Преглед на мнение
            Едно приятелче решило да си купува джип ... и ми рпаща някакви линкове ...

            http://www.landwind-bg.com/home.htm

            http://scautobg.com/Gallery_fuqi.html

            Аз тия неща не съм ги чувал ... някой друг?
            Landwind - ясно и е обсъждано не веднъж тук.

            Вторите (представители - Sofia China Auto) ми се струват мега измислени?? Колата е реплика на ТЛК 80/100, не става ясно от спецификацията дали е на цял мост или независимо окачване, пише, че има блокаж само при 2WD (?????) и разни такива...

            Коментар


            • #7
              Ясно е, че тези машини са направени колкото да се отчита дейност ...

              Аз оставам с впечатлението, че моето приятелче е този, който е пуснал темата за Исудзу 3.0 ... ама нещо не отговаря ... ако е така значи повече хора ще му наливат акъл при избора на машината. само да не му изгорят бушоните от толкова мнения
              Път без препятствия обикновено не води до никъде.

              Коментар


              • #8
                В Китай има над 50 производителя на такива подобни. Много е трудно да се разбере кой ги прави като хората. От опит знам, че първите опити за внос на нов продук в БГ вносителя винаги вкарва от най-евтината фабрика която са успели да намерят в Китай а това е и най-лошото качество. На Пловдивския панаир имаше една Софииска фирма внасяха някаква марака Great wall of China видяха ми се читави ама кой знае

                Коментар


                • #9
                  Аз видях няколко Хувър-а, що годе биваха поне на външен вид.
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    Мда ,външният вид понякога лъже.
                    B+

                    Коментар


                    • #11
                      Питах собственника на единия, засякох го на бензиностанция. Каза че за 30 000 км не е имал проблеми. И каза че за тези пари няма такава кола. Нещо от порядъка на 40 000 лв беше, с бежава кожа, климатроник и всякакви екстри... Нямах време да го разпитвам за офроъд възможности, ама като гледам не беше от тези дето търсят кал да се заврат, може и да не се е качвал на по-високо от бордюр.
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #12
                        този ДЖИП ако вобще се води е феистлив на OPEL FRONTERA ама китаиски които ако катостровираш с 60км нямаш шанс да оцелеш
                        Иначе екстрите които предлагат 1КЛИМАТРОНИК2КОЖЕН САЛОН32 ЕЪРБЕГА4АBS5ХИДРАВЛИКА НА ВОЛАНА6ЕЛ. СТЪКЛА7ЕЛ. ОГЛЕДАЛА8ПАРКТРОНИК9ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛЮЧВАНЕ10ТРИТОЧКОВИ ПРЕДПАЗНИ КОЛАНИ1116" АЛУМИНИЕВИ ДЖАНТИ12СТЕПЕНКИ13CD ПЛЕЙЪР + ДИГИТАЛНО РАДИО14ПОКРИВАЛО НА БАГАЖНИЯ СЕКТОР15АЛТИМЕТЪР16ЖИРОСКОП17ФАРОВЕ ЗА МЪГЛА ВГРАДЕНИ В ПРЕДНАТА БРОНЯ18ПОДЛАКЪТНИК НА ЗАДНАТА СЕДАЛКА
                        С ПОСТАВКИ ЗА ЧАШИ И КОНЗОЛА19КОЖЕН ВОЛАН20ВЪНШНА СТОЙКА ЗА РЕЗЕРВНАТА ГУМА21ГУМИ 245/75R1622БОЯ МЕТАЛИК23БАРОМЕТЪР24РЕЛСИ ЗА БАГАЖНИК25ТРЕТИ СТОП

                        цена с ДДС 40 000лв
                        ако ти е мил живота не си купуваи този ДЖИП



                        снимки на краш тестове
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #13
                          Май не четеш, аз говоря за друг китайски джип
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            Ми, ние вече купихме един ZX Admiral(Zang Xing auto), цената "далавера", далаверата след година, ще видим....???!!!
                            Прилича на Тойота Хайлукс и Мазда(Форд рейджър) взети заедно.
                            Малко по-къс.
                            Водихме го при Голди, той да каже, видя!
                            Двигател "китаеше" 2.2 пълен инжекцион, 102 к.с..
                            Баира след Пирдоп, към Копривщица, на 5-та не става.
                            Може да не е разработен още!
                            Електронно превключване на мостовете и бързи-бавни с "добър" динамичен удар!
                            Кой го внася и кой продава, реклама няма да правя, че ще ме бие Волк!
                            На търсачка ще ви излезе, в български страници.
                            28 000лв. с ДДС.

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Тези пък какви са?

                              Фирма ................ е официален представител и вносител за България на SGMW-SAIC-GM-WULING, MUDAN AUTOMOBILE Co Ltd, JIANG XI HUA XIANG FUQI AUTO Co. Ltd, GAOBEIDIAN XINKAI AUTOMOBILE Co., Ltd , JAC AUTOMOBILE
                              От това по-ясно няма

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X