Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ssangyong Kyron

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ssangyong Kyron

    Днес видях едно такова на улицата ....
    Странна птца ... Ратола явно са добри в продажбите на "джипове".

    http://www.whatcar.com/car-review/ss...kyron-4x4/769/
    Път без препятствия обикновено не води до никъде.

  • #2
    е какво, чудесен автомобил, с мойто Корандо минах към 600 километра вече и не е мръднал
    познат ми каза , че навремето и към японските е имало предубеждения, ама..

    Коментар


    • #3
      Е кореиски автомобиле се продават в България от 15-ина години,тъй че вече нещата са ясни-"за толкова пари-толкова кебапчета".Аз последните 7-8 години карам ДЕУ-та и немога да се оплача,вършат работа,вярно имат си и кусури.Но на Кайрона дизайна му е доста странен,може би "новаторски"и е нормално да го приемаме за малко странна птица.Обаче в сравнение с Мусото е много по приемлив.Това е мое лично мнение.
      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

      Коментар


      • #4
        в Корея ги имаше доста... днес минах покрай един паркиран в квартала... дизайна е странен, особено отзад, но в профил ми харесва...
        не знам само как 2-литров мотор се справя с това голямо купе...

        ще се разбере дали е сполучлив модел след няколко години...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          Както Йори беше написал отзад прилича на Варшава комби
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • #6
            Да точно като Варшава, а стоповете са сложени така, че всеедно е нямало други и квито им падне такива. Абе с две думи отзад УЖАС отпред са се постарали.
            99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
            It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

            Коментар


            • #7
              ето снимки
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #8
                Не бойте се онзи другия нов Action май се казва е още по-грозен...Той и отпред е с някакви обратни чупки, някакви припокривония на ъгли...страхотия...
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  Може дизайнера да е кореец и да е прекалил с ориза,после стомашни проблеми,накрая...Кайрон.
                  Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                  Коментар


                  • #10
                    Тцъ, англичанин е доколкото помня.

                    Коментар


                    • #11
                      Еее верно няма по-грозен от Action-на

                      Коментар


                      • #12
                        От моделите на Санг-Йонг,според мен има 2,които заслужават приз за най-грозна кола на годината(по принцип италиянците държат лидерството с модела Мултипла още от 1957г.Този модел се произвежда и до днес... ).Това са Кайрон и Родиус.Последния Акцион,според мен е даже красив...Отдалече нещо ми напомня на Паджеро от Дакар в цивилен вариянт,ама това си е мое мнение.
                        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                        Коментар


                        • #13
                          Същата гавра като това, нема кво да ги говорим, то и Мусото за мен беше супер грозотия ама беше доста популярен и на доста хора им харесваше. Въпрос на вкус казало кучето и си облизало ........
                          99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                          It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                          Коментар


                          • #14
                            И за мен това е направо отватирелно като визия. Но си спомням, като излезна Ауди А6, също ми се струваше доста грозно. Но с времето му свикнах, че даже почна да ми харесва. Просто, иновационните идеи винаги изглеждат странно. Огледайте се в прототипите, които ги водят, че ще са на колите на бъдещето и ми кажете, ако някоя ви хареса.
                            RB Patrol Team

                            Коментар


                            • #15
                              А за прототитип е друго, там хората правят иновации за да видат дали, и по какъв начин, ще се приеме от публиката. Иначе на мен всички американски концепти ми харесват
                              99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                              It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X