Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Луаз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за Луаз

    Здравейте на всички,
    бих искал да ви помоля ако някой от Вас има или е имал или просто има впечатления от Луаз да сподели мнение за машинката,защото имам идея да закупя една такава машина но нямам никакви наблюдения и впечатления от нея.
    Opel Frontera B 2,2DTI

  • #2
    До: Мнение за Луаз

    Първоначално публикуван от dimiv8 Преглед на мнение
    Здравейте на всички,
    бих искал да ви помоля ако някой от Вас има или е имал или просто има впечатления от Луаз да сподели мнение за машинката,защото имам идея да закупя една такава машина но нямам никакви наблюдения и впечатления от нея.
    Ще си вземеш интересна занимавка. Това чудо е проектирано за един десант и 100км. пробег. И после да бъде зарязано в полето.
    Но покрай нея ще натрупаш безценен опит по възкресявания!

    Коментар


    • #3
      До: Мнение за Луаз

      В същия раздел на по-старите страници има 3 или 4 теми посветени на това МПС. Дай си труда да ги намериш.... Май имаше и една, започната от собственик на ЛУАЗа....

      Приятно търсене и четене
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #4
        До: Мнение за Луаз

        Щом имаш идея купи си я.....но трябва да свикнеш с много неща.Мен постоянно ме питат дали не съм си я правил сам по трудово обучение.Иначе става и за абитуриентски балове.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          До: Мнение за Луаз

          Иначе автомобила е уникален. Като замисъл, проектиране и изработка. Наистина е уникален. Иска много поддръжка, но, при добър стопанин, ще служи отлично. Ако имаш питания за двигателя - казвай. Знам го и със затворени очи.

          Коментар


          • #6
            До: Мнение за Луаз

            Много добра машинка,един мой познат има такава,единственият недостатък е ДВГ.Много лошо измислин и е малък като кубатура.
            И затова той се е навил да сложи от Лада Самара,за да има по големи вървежни способности и малко да му натежи.

            П.С. Като цяло е добра машинка,а ако си се навил за токова чудо няма да збъркаш.
            Поздрави!!!
            [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

            Коментар


            • #7
              До: Мнение за Луаз

              Първоначално публикуван от military extreme Преглед на мнение
              Щом имаш идея купи си я.....но трябва да свикнеш с много неща.Мен постоянно ме питат дали не съм си я правил сам по трудово обучение.Иначе става и за абитуриентски балове.
              Горе долу за нищо не става.Съжалявам,но това е мое мнение.

              Коментар


              • #8
                До: Мнение за Луаз

                Какво стана ,колеги?Моето мнение ли е най меродавно?Написах го и всички изчезнахте.

                Коментар


                • #9
                  До: Мнение за Луаз

                  Не е меродавно. Просто има още най-малко три теми, където го дъвкахме. Или просто ти се говори?
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X