Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Pinzgauer

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Pinzgauer

    Къде го забихте бе ... Нали това е клиренса на моста.
    То всичко хубаво, ама Пинцхауера има същия проблем като ЛуАЗа. По стръмното надолу и празен се мъчи да се преметне през носа си. И успява.

  • #2
    е то си е камион, няма ли нищо отзад балансО бЕга.

    което ме навежда на питането, така ли прави и виетнамката?

    тя изглежда почти като пинц-а, но е по-голяма и сякаш поне визуално нямам усещането за кълбета, което пинц-а ми навява...

    Коментар


    • #3
      По-устойчива е, ония малките са съвсем леки. Ама и тя не е щастлива празна.

      Коментар


      • #4
        Пинца е достатъчно добре балансиран но когато е с оборудването и фургона отзад. Тогава е близо до 50-50%.
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          Естествено)) Нали всеки заявител ще обеси с право всеки конструктор, който направи камион, оптимизиран да се търкаля празен. Всички тия са правилно развесовани само с товар. Ако се смята само за търкаляне, излиза чисто състезателна кола или чист влекач и тогава естествено мотора изчезва назад и се появява централната компоновка.

          Коментар


          • #6
            хмм, натоварени ясно, но пинц-а от нащо сампионат не е никак натоварен, та затова и с него ми е свързана основната представа. наистина Тедо е прав, но все пак всичко се случва. и все пак не си спомням да имало търкаляне в бг шампионат с пинц-а?! или въркам?

            Коментар


            • #7
              ПИНЦИ

              е Маджо ще каже,но сега вече отзад има баланс и поне за сега няма проблеми,а м/у другото още се произвежда без да има голями промени което ме кара да мисля ,че концепцията е правилна.
              ПАВКО
              0888802068

              Коментар


              • #8
                За пинц-а 1 хууубава голяма задна лебедка

                Коментар


                • #9
                  ПИНЦИ

                  за да вади закъсалите зад него нали)
                  ПАВКО
                  0888802068

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X