Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mahindra

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mahindra

    Що за джип е това-някой има ли представа?Аз поне не съм виждал никъде такъв.Кой ги произвежда?










  • #2
    махиндрата....

    индииски са.основно с дизели на пежо.
    много добри мостове Дана.
    иначе са боклук.
    добри са на оффроуд...доста!!!
    ама много лоша иѕработка....
    стават за траял ама с ремаркето до там и обратно....
    модел са на CJ3....
    и са на малко километри в Германия....
    висете отпуснато

    Коментар


    • #3
      продаваха се в България в началото на 90-те, без особен успех. иначe - индийски, на базата на jeep CJ-3B/CJ 5, с бензинови и дизелови двигатели. имат и модели с 4 врати, доста преди вранглер
      Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
      http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
      http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

      Коментар


      • #4
        Щом са индийски-ясно.Същото като китайски

        Коментар


        • #5
          ака и така си говорим за екзотики - тук има представителство на Форс моторс (също така познати като Темпо) - правят реплики на Г класата с двигател 240 ТД. Бих казал същите коментари за тях като за по-горните. цената беше някъде 34 000 лв. за дългата база.

          А някой сеща ли се за джиповете UMM това са португалски полу-военни разработки с двигатели Перкинс.. продаваха ги известно време тук, ама фирмата май почина. Интересно ми е дали някой знае нещо повече по въпроса .

          Коментар


          • #6
            Махиндрите са разни, има даже 4х2. Никой нищо не знае за тях, щото никой не смее да си купи) Според руските тестове - изхвърлени пари. Никой не знае защо ГАЗ бяха взели 300 парчета да видят къв ще е интереса, и май втора година стоят на двора.
            За португалското не знам. Произлиза от едно френско за което съм чел само суперлативи. Обаче те не го пробутват на цивилния пазар и е много скъпо((( Май това му е единствения кусур.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X