Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Bertone Freeclimber BMW

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Bertone Freeclimber BMW

    Първоначално публикуван от vdimitrov Преглед на мнение
    Златен си колега, като се видим имам да черпя. Не можеш да си представиш какво търсене му ударих, а то ...
    И аз имам да поръчвам от там разни работи, по- нататък и ресори. Пишеш им на хората от милнер и до довечера ще получиш отговор, точни са.

    Коментар


    • #62
      От: Bertone Freeclimber BMW

      Тази седмица му сложих и газ на бертонето и стана доста по- пъргаво и сега чакам да видя тази 40% икономия. Вече нафтата изгаря на 100% и дима ако го има въобще е съвсем друг!

      Коментар


      • #63
        От: Bertone Freeclimber BMW

        Първоначално публикуван от snowblind Преглед на мнение
        Тази седмица му сложих и газ на бертонето и стана доста по- пъргаво и сега чакам да видя тази 40% икономия. Вече нафтата изгаря на 100% и дима ако го има въобще е съвсем друг!
        Я я разкажи малко повече, или дай линк за друга тема ако го има написано

        ...Намерих си я темата, ще чакам да споделиш впечатления.
        Последно редактирано от vdimitrov; 19-12-11, 11:48.
        BMW Е39 525 TDS; Bertone Freeclimber 2,4TD
        HONDA XR 600
        +359888311113; +359882208033
        0+

        Коментар


        • #64
          От: Bertone Freeclimber BMW

          Впечатленията са много, но има да пиша в момента тепърва. Скоро ще го опъна на дълъг път и ще кажа и за разхода колко е спаднал. Очарован съм от малкото дим и вървeнето.
          Газ ти трябва само около 2-3 литра на 100км. Двигателя стана сякаш по- друг. Още е рано да кажа нещо окончателно понеже от скоро съм на дизел/газ. Другата седмица ще съм в София с него ако искаш обади се да го видиш.
          Последно редактирано от snowblind; 19-12-11, 18:52.

          Коментар


          • #65
            От: Bertone Freeclimber BMW

            Каква газ му сложи?Пропан-бутан?

            поздрави

            Коментар


            • #66
              От: Bertone Freeclimber BMW

              Първоначално публикуван от Живко Костадинов-Kograman Преглед на мнение
              Каква газ му сложи?Пропан-бутан?

              поздрави
              Да пропан-бутан с електрически изпарител BRC.

              Коментар


              • #67
                От: Bertone Freeclimber BMW

                Какво е развитието с газовата уредба?С плочка или газов инжекцион?

                поздрави

                Коментар


                • #68
                  От: Bertone Freeclimber BMW

                  Слага се обикновенна уредба и газ-та влиза през турбото при мен. Не е сложна операция , но си е занимавка. За сега разхода ми падна с 2 литра на 100км, но скоро ще добия точна представа.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Bertone Freeclimber BMW

                    Къде я монтираха?Колко приблизително пари струваше цялата система+работата?

                    поздрави

                    Коментар


                    • #70
                      От: Bertone Freeclimber BMW

                      Честина Нова година!!

                      Уредбата и монтаж около 400лв. Ако си носиш уредбва втора употреба може и на половина от цената. Монтираха ми я в Луковит.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Bertone Freeclimber BMW

                        Ще изчакам да споделиш впечатления,защото в момента се колебая между пропан-бутан или да монтирам газ-генератор с вода?Едното е на половината от цената на другото,но разхода ти е само за вода.Все още не мога да намеря достоверна информация кое и как вреди повече на двигателя?

                        поздрави

                        Коментар


                        • #72
                          От: Bertone Freeclimber BMW

                          Газта не вреди, а обратното продължава живота на двигателя и буталата. Няма вече нагари от нафта, защото чрез газта следва 100% изгаряне , която иначе без газ изгаря до 80%. Чувал съм и аз това с водата, но май още в доста ранен стадии на тест и тепърва ще се до измисля, а това с газста е от много време в експалатация. Не е много известно, но градския птранспорт във Варна мисля ,че е бил преди 10г. на газ и дизел, а сега е земенено дизел и метан в повечето градски автобуси.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Bertone Freeclimber BMW

                            Първоначално публикуван от snowblind Преглед на мнение
                            ...Няма вече нагари от нафта...
                            При двигател в добро състояние нагари и без газ не трябва да има.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Bertone Freeclimber BMW

                              Един експеримент 150км минах с 10л. нафта и 0.8л. газ. Средна скорост 100км/ч. ще дигна газ-та , че икономията малка.
                              Последно редактирано от snowblind; 02-01-12, 20:24.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Bertone Freeclimber BMW

                                Как се отразява на двигателя?Има ли сила да върви повече?


                                поздрави

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X