Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Lincoln Navigator

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Lincoln Navigator

    Честита Коледа на всички първо
    Наскоро купих въпросният Линкълн Навигатор 2000 двигател 5.4 v8 intec 32valve.
    Доколкото разбирам почти всичко на Линкълн-а е еднакво с Ford Expedition и Ford f150 от същите години-до 2002.
    Необходим ми е алтернатор за джипа,някой ако има опит,занимавал се е с ремонти на тазкъв двигател,ще съм много благодарен за съвет от какво става алтернатор за този мотор?
    Доставка от Сащ не ми се чака дълго време.
    Весели празници на всички.

  • #2
    От този мотор най-добре става алтернатор от ......този мотор имат малки разминавания в партномера по "Рокауто" и трябва да видиш на твоя какво е сложено 5-15 дни е доставката от УСА
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • trapper
      trapper коментира
      Редактиране на коментар
      Само нов ли, с ремонт не става ли? Има сума ти сервизи.

    • дядо владо
      дядо владо коментира
      Редактиране на коментар
      Знам ли, може и да има свободни че и добри в ремонта и да го вземат бързо ъъъъъ понеже чух че майсторите са пед@си и си мисля да не приемам до 2 февруари,🤣

  • #3
    Първоначално публикуван от SimoSimov Преглед на мнение
    Честита Коледа на всички първо
    Наскоро купих въпросният Линкълн Навигатор 2000 двигател 5.4 v8 intec 32valve.
    Доколкото разбирам почти всичко на Линкълн-а е еднакво с Ford Expedition и Ford f150 от същите години-до 2002.
    Необходим ми е алтернатор за джипа,някой ако има опит,занимавал се е с ремонти на тазкъв двигател,ще съм много благодарен за съвет от какво става алтернатор за този мотор?
    Доставка от Сащ не ми се чака дълго време.
    Весели празници на всички.
    Ако си от София, съм почти сигурен, че може да реставрират динамото...Ще ти пратя текефон на ЛС, за да не е реклама!
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #4
      Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение

      Ако си от София, съм почти сигурен, че може да реставрират динамото...Ще ти пратя текефон на ЛС, за да не е реклама!
      Ще помоля да ми пратиш на лс телефона.Не съм от София но не е проблем да се прати по куриер.
      Благодаря колега!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X