Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Rexton 2.9TD лифт 5см + 33" гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Rexton 2.9TD лифт 5см + 33" гуми


  • #2
    Сподели повече, как го повдигна, други манипулации освен лифта за да събереш гумите ?
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • #3
      Разбира се , че ще пиша по темата колега просто бързах да се похваля с няколко снимки
      Започнах интервенцията с идеята ,че джипа достатъчно е каран евридей и е крайно време да заживее нов живот.Купуван е нов и вече е на 5-600 хил.км безпроблемна служба(оказа се надежден и здрав).Много хора ми се смяха ,когато споделих идеята си за горска джипка тъй като е с независимо окачване и не е с цял мост отпред демек не би следвало да изкарват много много каретата.Както и да е така и така си е избил парите през годините реших да действам , че си ме сърби главата от вътре попринцип.Започнах с консултация на стругар и взимането на размери за въпросните подложки между амовете и шасито отпред и над пружините отзад, след което преценихме че подложка(фланец) от 5см е напълно достатъчна така че да запазим ходовете и да не жертваме ъгъла на каретата.След като ги качихме и ми хареса резултата на око прецених че гуми под 285/75/16 не си струва да слагам и такива и сложих което се равнява на 32.8" напълно достатъчно за този красавец.Нетърпеливо се отправих към най близкия приятел с подемник и започнах да налагам ,въртя и режа калника с пълен ляв и десен волан докато не ми хареса просвета в най тясната част на гумата и калника ,а именно 7.5см отнемане отпред и 5-6см отзад което е максимума общо взето без изрязване на купето отвътре и заварявяне.

      Коментар


      • #4

        Коментар


        • #5
          Мнооого добре изглежда. По какъв повод си сътворил втори под в багажника? Става ли удобен за спане с него?
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
            Мнооого добре изглежда. По какъв повод си сътворил втори под в багажника? Става ли удобен за спане с него?
            Това всъщност са 7-мите седалки а под тях кутия за инструменти

            Коментар


            • #7

              Коментар


              • #8
                Днеска го изтествах по гората и много добре се държа машината , който се колебае дали си струва интервенцията - струва си !

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от aspro Преглед на мнение
                  Днеска го изтествах по гората и много добре се държа машината , който се колебае дали си струва интервенцията - струва си !
                  Само където с тия комфорсери вече си постоянно абониран за гората. Зимата на заскрежен асфалт или утъпкан сняг ще е като крава на лед.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • #10
                    Ще кара постоянно 4х4.

                    Коментар


                    • #11
                      Супер изглежда!
                      От къде взе джантите?

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от Николай Кесов Преглед на мнение
                        Ще кара постоянно 4х4.
                        И с какво ще му помогне това при аварийно спиране? Не знам къде си карате колите, но на мен често ми се налага да карам с тълпата на софийско градско в пиковите сутрешни часове. Отдавна спрях да хвърлям чоп дали колата ще спре или ще "спре" в тоя пред мен, защото от недомислие съм с неправилните гуми.
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от noname12 Преглед на мнение
                          Супер изглежда!
                          От къде взе джантите?
                          аутостоп.бг 170лв/бр

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение

                            Само където с тия комфорсери вече си постоянно абониран за гората. Зимата на заскрежен асфалт или утъпкан сняг ще е като крава на лед.
                            Ще ги изТЕСТвам много скоро ама не вярвам да е кой знае каква драма

                            Коментар


                            • #15
                              Дойде време да сложиме лебедка и да се повозим с батковците

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X