Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аро 10 - информация за ремонти след удар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    dragomir_68 какъв цвят е купето? Удряна ли е? Има ли някякви забележки по външният вид, ръжда, надрано? Беше писал, че колата е била с двигател от Голф, правени ли са модификации по купето за да се монтира мотора?
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

    Коментар


    • #17
      Джипа е бял иначе по купето не е преправяно нищо най добре е ако искаш обади се и ела го виж.
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • #18
        Наистина така ще е най-добре. Как се стига най-бързо от София до Бяла Слатина?
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • #19
          Минаваш през Ботевград,Враца и е Бяла Слатина-150км. от София само се обади предварително за да може да кажа на моя човек.
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • #20
            По купето има забележки но отпред е здраво бронята е железна и има ролбар.
            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от DINI
              "Ибягала" ли е симетрията на предните ти гуми направо забави да стане както е бил преди та да ти говорат каквото искат... направо си намери едно сносно купе прехварли си твоите неща и забрави за глупости... От това зависят животи не е шега работа...
              4ао


              Защо така реши.При подходящ майстор и време може да стане по-добре и преди.Дозера прави всичко!
              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

              Коментар


              • #22
                ДиДжейДавел дай ми моля те някякви координати за връзка с майстори които биха могли да оправят колата. До сега никои от тези с които говорих не иска да се заеме защото е джип.

                Вчера намерих една сервизна книжка с разстоянията между двата моста и разстоянията между гумите на всеки мост. Предполагам ще са от полза.

                Видимите щети по носещата конструкция се виждат горе-долу на снимките. Левият рог е поддал назад и надолу и е изкривен в предният край. Между двете надлъжни греди има напречни щанги завинтени с болтове по цялата дължина на носещата рама през около 30-40см. Заваряваните напречни греди са 3 - пред двигателя, зад скоростите и под задната броня. Освен отпред другаде не се вижда да има нещо поддало.
                Аз не вярвам в чудеса!
                Разчитам на тях!

                Коментар


                • #23
                  Аз лични бих ти препоръчал определени майстори в софия който вършат страшна работа но или взимат много скъпо или просто да си вкараш колата при тях ще ти издерат кожата.Изобщо много скъпо.Но мога да видя колко ще излезне.Ще покажа снимките ти и ще ти дам техни телефони да ти обеснят всичко.Но да ти я качат на дозер е скъпо!
                  https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                  Коментар


                  • #24
                    dragomir_68 прати ми моля те някакъв телефон за връзка със собственика на купето.
                    Аз не вярвам в чудеса!
                    Разчитам на тях!

                    Коментар


                    • #25
                      За въпроси се обръщай към мен собственика ходи на работа извън града и там няма обхват.
                      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                      Коментар


                      • #26
                        Искам да говоря с него. Колата има ли някакви документи за собственост, номера? Продава ли се на части - основно ми трябват диференциалите и цаст от ламарините.
                        Аз не вярвам в чудеса!
                        Разчитам на тях!

                        Коментар


                        • #27
                          Има регистрация и си е на негово име, не продава АРОто на части само цяло. Задния диференциял е от Волга предния е счупен.
                          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                          Коментар


                          • #28
                            Значи от цялата кола само ламарините стават. Мерси за информацията.
                            Аз не вярвам в чудеса!
                            Разчитам на тях!

                            Коментар


                            • #29
                              Джипа си е с гуми джанти инсталацията си е на него не е въобще разкомплектован може да се тегли управлението и спирачките си работят както ти казах само двигателя и кутийте са свалени.
                              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X